n# Greef, J H de, tuinman, Soesterweg 144 Greef, W J de, schrijnwerker, a/d. Luiaard 24 Grenzenberg, J, slaapsteehouder, Hellingstraat 35 Grimmelt, W J M, kapellaan, 't Zand 31 Grinten, A J W van der, kapitein inf., Plantsoen 6 Groebe, J, commissaris van politie, Weijerstraat 9 Groenestein, G H, goudsmid, Koningstraat 14 Groenestein, M, schoenmaker, Koningstraat 19 Groenhuizen, W F A, horloge- en instrumentmaker, in uurwerken, Langestraat 42 Groenhuizen, G, mandemaker, Teutstraat 10 Groenhuijzen, J, mr. schilder, Muurhuizen 64 Grondhout, M, luit. huzaren, Oude Viasakkerweg 30 Groneman, F A F, arts, Bergstraat 34 Groot5 D de, klerk registratie, Aldegondestraat S6 Groot, J J de, besteller H IJ S M, kl. Spui 44 Groot, P S de, boekhandelaar, 't Zand 1 Groot, P de, hoofd der Christ, Nat. school, Beekenst.l. 6 Groot, J de, kommies bij's Rijks belasting, Kruiskamp lln Grootendorst, J, (flrma C H de Jong) schoenmakerij en winkelier, Hof 38 Grootheest, G van, melkverkooper, in kruidenierswaren, Kampstraat 78 Grootveld, P, kooprnan. Kruiskamp 3 Guijot, mej. F S M, part., Puntenburgerlaan 11 Haak, Jos- M C, Untenant infanterie, Plantsoen 14 Haan, H de, kommies Rijksbelasting, Nicasiusstraat 2 Haan Gz., J C, huii- en rijtuigschilder, Kampstraat 20 Haanschoten, JP, commies post en telegr. Korte Bergstr-13 Haar Romenij, H J ter, pred- herv. gem. Muurhuizen 5 Haarsma, A, treinsmid II IJ S, Soesterweg 51 Haas, M I de, handelsagent, Havik 23 Haas, R de, banket- en pasteibakker, Langestraat 87 Haarsolte van Zuthem, R G A Z baron van, luit.-adj. inf. Wilhelminastraat 15 Haga, mej. F, part., Langegracht 13 23

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 181