Hamers, P J H, boekhandelaar, Langestraat 89 Hamerslag, W, part. Groote Spui 13^ Hamersveld, H van, landbouwer, Heiligenbergweg 66 Hamers veld, T H van, schoenmaker, Breedesteeg 11 Hamersveld, J van, tapper, bierhandelaar, Utrechtschestr. 6 Hamming, mej. J, in Modes, Nieuweweg 1 Hamwijk, P J J, ketelmaker. Aldegondestraat 82 Hanlo, mej. I M F, kostschoolhouderesse, R C pensionaat, Zuidsingel 44 Hanrath, mej. M 0, part. Soesterdwarsstraat 3 Hardenbroek van Ammerstol, T J C baron van, luit. inf. Soesterdwarsstraat 1 Harmsen, J, sergeant, 3e Kazernestraat 15 Harpen, J van, aannemer, Utrechtscheweg 67 Hart, J van der, onderwijzer, Aldegondestraat 68 Hart, M van der, bakker, Monnikenpad 2 Hartel, Gez. modisten, Kortegracht 15 Bartering, A M, cand-notaris, Langestraat 31a Hartering, D, binnenvader St. Pieters- en Bloklands- gasthnis, Westsingel 5 Harthoorn, J W, serg-maj. tit. 2e Kazernestraat 11 Harting, mevr. wed. D, part. Nieuwstraat 20 Hartman, J C, part., Weversingel 28 Hartman, Th J, tapper, Groenmarkt 5 Hartog, H C den, onderwijzer, Heiligenbergweg 70 Hartogsveld, S, timmerman, Hellingstraat 108 Hartogsveld, S, bakker, Wolfertstraat 12 Hartskamp, G W, agent van politie, Aldegondestraat 73 Haselen, H, van, (firma van Haselen Boom, graanhan- delaren) Gr. Koppel 3 Haselen, H P van, klerk, verzekeringsagent, Arnh.weg 7 Haselen, P H van, makelaar, verzekeringsagent, Korte Beekstraat 2. (Zie pag. 26). Haselen geb. van Burg, mej. wed. W van, in kruide- nierswaren, Arnhemschestraat 10 Haselen, W H van, veearts, Korte Bergstraat 22 Hasselaar, mej. A S E, part. Muurhuizen 93 Hassing, A, in militaire equipementen, pettenmaker, Leusderweg 26

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 183