Hellevoort, A, in kruidenierswaren, Lavenaelstraat 10 Hellevoort, T, timmerman, Bioemendaischestraat, 70 Heloma, M van, Burgemeester van Hoevelaken, Wilhel- minastraat 1 Helsdingen, C Chr van, Oost-Ind. ambtenaar met verlof, van Asch van Wijckstraat 1 Helsdingen, W F C van, onderwijzer, v. Asch v. Wijckstr. 1 Herhmers, H, brievenbesteller, Kl. St. Jansstraat 7 Hemminga, A H, timmerman, Oude Dievenweg 9 Hendriks geb. Everts, mevr. wed. A J, part., Zuidsingel 7 Hendriks, A M, mej. wed., in manufact., Weversingel 9 Hendriks, D, sergeant, 4e Kazernestraat 37 Hendriks, F W, sergt.-maj. Inf., 2e Kazernestraat 9 Hendriks G, kleermaker, Hendrik van Viandenstraat 10 Hendriks, HPT, muzikant 5e reg. Inf., muziekonder- wijzer, Lange Beekstraat 4 Hendriks, J, tninman, Arnhemscheweg 62 Hendriks, W, muzikant 5e reg. inf., muziekonderwijzer, Utrechtscheweg 33 Hendriksen, W, timmerman, Soesterweg 122 Hengeveld, H, kunstschilder, Utrechtscheweg 28' Henny, J P, part., Langestraat 7 Hensbergen, H van, in glas en aardewerk, brandstoffen en kloinpen, Kampstraat 57 Hensbergen, mej. H en E, part., Langegracht 11 Hensbergen, H J van, horlogemaker, in uurwerken, Utr. straat 40 Heppener, J .7, sergt.-maj. inf., Oude Dievenweg 5 Herschel Bz.. A, tabakshandelaar, Kortegracht 20 Herschel, mej. H E, part., Kortegracht 20 Hertog, P, schoenmaker, Muurhuizen 60 Hertog, J den, kleermaker, Langestraat 126 Hes, F van, bouwondernemer, Pieter Pijperstraat 9 Heul, 1) P J van tier, in Bur^ers-ltijwieleii en Motoren, Arnhemscheweg 32a Heulen, S van, Mr. zadelmaker Huzaren, Langestr. 109 Heunks, A J, kleermaker, Koningstraat 4 Heunks, C A, onderwijzer, Hooglandscheweg 2 hoek Schimmelpenninckstraat 27

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 185