Hoeymakers, G A, zwaardveger le regt. huz. Ruiterstr. 4 Hof, G J van 't, telegraafbesteller, Aldegondestraat 57 Hof, H van 't, behanger, schilder, gemeente-aanplakker, Westsingel 15 Hof, mej. H J van 't, in kruideniersw. Aldegondestr. 67 Hof, R van 't, schilder, in tabak en sigaren, Langestr. 70 Hof, J R van 't, schilder, Plantsoen 12 Hof, P van *t, huis- en rijtuigschilder, Krommestraat35 Hofman, B, banketbakker, Soesterdwarsstraat 17 Hoffman, R J, luit. inf. van Asch van Wyckstraat 3 Hogenboom, A T, hroodbakker, Langestraat 29 Hoogenboom geb. Tolboom, mej. wed., part. Heiligen- bergweg 26 Hoogeveen, F, besteller, Soesterweg 82 Hoksbergen A, tapper, landbouwer, Arnhemscheweg 29 Hoksbergen, H, landbouwer, Bolderstraat 21 Hoksbergen, J, landbouwer, Birkt S Hoksbergen, J A, timmerman, Westsingel 33 Hoksbergen, R, bierbottelaar, Langestraat 115 Hoi, mej. wed. J C, schoenmakerijin schoenen en laarzen, Utrechtschestraat 8 Hoi, C W, meubelmaker, Muurhuizen 71 Holland, M van, agent van politie, Aldegondestraat 57 Hoist, Wz., A, part., Muurhuizen 72 Holster, S, opperwachtm. huzaren, Ruiterstraat 1 Holthe geb. van Konijnenburg, Mevr. wed. Jkhr. E J van Muurhuizen 17 Holthe, Jkvr. E J van, huisonderw., Langestraat 81 Holthe, Jkhr. JAP van, klerk bij de Posterij, Muurh. 17 Hombracht, W F N von, luit. inf., Johan van Oldenbarne- veldlaan 5 Homburg, G, tuinbaas, Soesterweg 249 Hondelink, B, part., Arnhemscheweg 35 Honteld, L J, gepens. Wachtm. Huzaren, Bouwonder- nemer, Kruiskamp 1 Hoofd, L, landbouwer, Groenesteeg 2 Hooff, L van den, timmerman, Vijverstraat 19 Hooff, P van den, hoofd o. 1. school 2e soort, Westsingel 9 Hooff, P van den, gemeente opzichter, Koestraat 9 29

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 187