Houtzager, A G, schilder, Leusderweg 1 Houtzager, P, remmer, H IJ S M, Kleine Koppel 17 Hoven, G van den, tapper, Krommestraat 50 Hovestad, D, bakker, Wolfertstraat 10 Hubers, D, (flrma Hubers Zn.) tabakhandelaar, verze- kerings-agent, Kleine Nachtegaalsteeg 4 Hubers, H, sigarenfabrikant, Krommestraat Hubrecht, mej. C C van Lanschot, part, Beukenl, 2 Hubrecht, E L H van Lanschot gep. kol. huz. Beukenl. 2 Huisinga, J, notarisklerk, verzekerings-agent, van Asch van Wyckstraat 13 Huisman, J A, onderw., verz.-agent, Lange Beekstr. 22 Huisman, S, aanspreker, omroeper, Nicasiusdwarsstraat 7 Huisman, S, letterzetter, Achter Luiaard 16 Huisken, H, ploegbaas, Hoogeweg 84 Hulst, A, timmerman, Weversingel 34 Hulst, G, in boter, kaas en eieren, Hof 42 Hulst, mej. wed. H, Groote Koppel 12 Hulst, J H, stucadoor, Soesterweg 8 Hulst, W, smid, Papenhofstede 2 Hulstijn, mej. H, onderwijzeres, Langestraat 84 Hulstkamp, J H, part., Groote Koppel 10 Hurk, J A van den, hoefsmid, veld-artt, kl. Nachtegaalst. 13 Hurwitz, H, leeraar Ned. Isr. gem. Westsingel 36 Hurwitz, mej. R E en S, modisten, Westsingel 36 Husken, H A, schoenmaker, Bloemendalschestraat 7 Huurdeman, H F, rijksklerk hypotheek, St. Andriesstr. 5 Huurdeman, J E, kachel en grofsmid, Muurhuizen 84 Huurdeman, H W, part., Muurhuizen 84 Huurdeman, H J, onderwijzer ambachtssch. Tolstraat 5 Huurdeman geb. Mekers, mej. wed. W, tapster, Teutstr, 44 Huigen, W, kleertnaker, Hof 24 Huigen, D H, onderwijzer, Hof 24 Huijzen, S van, brievenbesteller, Breedestraat 56 Hijlkema, B, onderwijzer, Hendrik van Viandenstr. 15/17 I Ides, mej. A E, modiste, Langegracht 12 Idzinga, S, conducteur, H IJ S, Soesterweg 23 31

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 189