:k: Jehaes, J, part., 'tZand 33 Jekel, H, timmerman, Flierbeekstrrat 11 Jekel, H S, timmerman, Fiierbeekstraat 10 Jekel, H J, timmerman, Bisschopsweg 65 Jekel, J, schoenmaker, Muurhuizen 51 Jekel, J A, timmerman, Teutstraat 8 Jellesma geb. Bar, mevr. wed. part. v. Asch v. Wyckstr. 1 Jens, B J, logementhouder en tapper, Utrechtschestraat 29 Jens geb. v. d. Grift, mej. wed. JAW, part. Utr.straat 29 Jochems, J A, muzikant, Bisschopsweg 17 Jong, B de, handelsreiziger, Langestraat 96 Jong, C H de, schoenmaker en winkelier, Hof 38 Jong, H C A de, (flrma A. van Beek Rz.) tabakskerver, in tabak en sigaren en ge.distilleerd, Kampstraat 2 Jong, JAG de, part. Westsingel 48 Jong, M WFJ de, in manufact. en effecten, Langestraat 5 Jong, P de, sergeant-maj.-tit. 2e Kazernestraat 5 Jong, J K H van Schouwenburg de, adj. waarn. archi- varis, kl. Nachtegaalsteeg 1 Jongh, J S J de (flrma Greeve Co.) grossier in koloniale waren, Weijersstraat 6 Jongh, M D J de, luitenant-adj. inf. Arnhemschestraat 5 Jongh, C de, part. Kampstraat 19 Jonker, A, s.ergeant-maj.-tit. 2e Kazernestraat 1 Joor, J G, part., Groenmarkt 14 Jordense, R, verzekerings-agent, Hoogl.weg 29 Jorissen, J W, arts, lid van den gemeenteraad, Muurh. 19' Kalken, A H van, handelsagent, lid van den gemeente raad, Langestraat 20 Kalleveen, G van, part., Westsingel 16 Kalleveen, F van, bode van begrafenisfonds, aanspreker, Bloemendal 26 Kalveen, C van, barbier, Bloemendal 32 Kalveen, C A van, kachel- en grofsmid, Breedestraat 14 Kam, J G, emer. pred. Ned. Herv. gem., Beukenlaan 3 Kam, G, part., Beekensteinschelaan 8 3 33

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 191