Kiepe, F, Adj.-Onderoff. Vaandeldrager Inf., le kazerne, Leusderweg 45 Kilian, R, in Antiquiteiten,.Groote Spui 17 Einschot, Jkhr. H F, Untenant esc. Ord., Groote Koppel 2 Eisner, E, schoenmaker, St. Andriesstraat 26 Eisner, F J, onderwijzer, St. Andriesstraat 26 Elaasing, W R, Muziekant Inf., Monnikenpad 53 Elaassen geb. Boekhorst, mevr. wed., part., Beeken- steinschelaan 4 Elaassen, Th P H, Muziekant oe Reg. Inf., Leusderw. 46 Elashorst, G van de, paardenslachterij, Leusderweg 861 Elashorst, S van de, vleeschhouwer, spekslager, in boter, kaas enz., Monnikenpad 23 Elasser geb. Hartog, mevr. wed. A, part., Bergstr. 14 Elasser, A, koopman, Arnhemscheweg 42 Elasser, E, in galanterien, wollen, garens enz., Arnh.weg 25 Elasser, J, in galanterien, wollen, garens enz., Bergstraat 14 Elasser,M,in galanteriSn, wollen, garens enz., Arnh.weg 17 Elatte, H J T, luit. inf., Langestraat 36 Eleber, J, stalhouder, Nieuwstraat 28 Eleber, J C, deurwaarder, Nieuwstraat 28 Eleber, J G, handelsagent, lid van den gemeenteraad, pres. van de kamer van kooph. en fabr., Langestr. 131 Eleber, J H, part., Eampstraat 40 Eleber, W, part., Langestraat 51 Eleber, W A, tabakskerver, in tabak, sigaren en gedis- tilleerd, (flrma W A Uylenbroek), Eampstraat 42 Elee, J, vogelverkooper, St. Annastraat 1 Elein, A, in confectie, Hof 4 Elein, A, klerk posterij en telegraphie, Hof 6 Elein, Ph. J, adj.-ingenieur, Johan van Oldenbarneveldl. 1 Elein, L, koster Ned. Isr. gemeente, Drieringensteeg 3 Elein, J, koopman in kleeren, Eortegracht 23 Elein, A M, boekhandel, leesbibliotheek, Hof 6 Elein geb. Frank, mej. L, in gedistilleerd en likeuren, Drieringensteeg 3 Elein, A B van der, onderwijzer, Hof 15 Eley, mej. A P, onderwijzeres, Hof 44a Klink, J, bouwkundige, Paralelweg 16 3o

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 193