Kooiman, J, luit. inf. Hooglandsche weg 8 Kooi, S, in koloniale waren, Langestraat 22 Kool, firma J, koper- en blikslagerij, loodgieterij, Utrechtschestraat 29 Kool geb. Oppenheim, mevr, wed. J, Utrechtschestr. 29 Koolemans Beijnen, G J, kolonel 5e reg. inf., Langestr. 87 Koopman, W P, in pluimgedierte, Soesterweg 77 Koopmans, H S, onderwijzer, Soesterdwarsstraat 5 Koopman, H, sergeant inf., 4e Kazernestraat 8 Koops, J W II, Boulangerie fran^nise, Langestr. 71) Kooreman, E A, adj.-onderoff infanterie, Kazerne. Kooreman, W, postbode op Stoutenburg, Veldstraat 10 Kooij, W van der, timmerman, aannemer, Arnh.weg 28 Koppen geb. v. d. Burg, mej. wed. J, part., Bergstr. 12 Koppen, P N, Amer. orgels, Bergstraat 10 Kortbeek, B, bloemist, in kruidenierswaren, Soesterweg 62 Ivortbeek, L, bloemist, Soesterweg 104 Kortbeek, L A, timmerman, Bloemendalschestraat 66 Kortbeek, S, timmerman, Soesterweg 106 Kortes, A, tuinman, Smallepad 5a Kortes, Ph, landbouwer, Soesterweg 256 Kortes, Ph, behanger, Heiligenbergweg 34 Koster, mej. A, onderwijzeres in handwerken, Arnh.weg60 Kraaijkamp, F G, bakker, Krommestraat 39 Kraaikamp, G, kleermaker, Nieuwstraat 10 Kraal Hz., B, Pettenf'aUrikant, het beste adres voor llocilen en Petten en lleeren- en Kinder- kleeding, Langestraat 110 Kraan, A, goud- en zilversmid, Kamperbinnenpoort 3 Kraan, mej. A, ass. telephoniste Ned. Bell, telephoon- maatschappij, Kamperbinnenpoort 3 Kraan, J, in tuinzaad en kruidenierswaren, Arnh.weg 43 Kraan, J, kleermaker en aanspreker, Muurhuizen 56 Kraan, J, oppasser, Drieringensteeg 2 Kraan, J, timmerman, Bisschopsweg 12 Kraan, mej. J, naaister, Breedestraat 40 Kraan, W, onderwijzer, Kamperbinnenpoort 3 Kraanen geb. Bauer, mej. wed. B, in touwwerk, Laven- delstraat 8 3*7

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 195