Mannd, A, in beschuit, Breedestraat 5 Mannd geb. Bleyerveld, N, baker, Breedestraat 5 Manne, C, schilder, Nicasiusstraat. 19, Manuel, C C J L, O.-I. ambt. met verlof, Langestr. 119a Manse, J C, bode van den schuttersraad, Weltevreden 2 Marijne, E F, part. Utrechtscheweg ,24 Marin, A G, assuradeur, coll. Staatsloterij, Bergstraat 9 Marinus, K, bierhuish., in kruideniersw.,' Leusderweg 5 Maris, G J, luitenant huzaren, Kampstraat 33 Mark, P van der, hypotheekbew., Beekenstllaan 1 Markus, T B P, sergeant infanterie, Leusderweg 44 Mastenbroek, E, landbouwer, Hoogeweg 471 Massa, J J, broodbakker,, Kampstraat 1 MasSa, J F, tapper, Haversteeg 2 Massa, S II. huisschihler, in ^edistillcerd, wi.jncn en likeuren, llavik 10 Massa, W J, schilder, Weversingel 26 Mast, T F van der,, koopman, St. Andriesstraat 12 Mastwijk, A, tapper, Kampstraat 86 Matthes;. H W, luitenant infanterie, Langestraat 24 Maten, G M, ambtenaar gasfabriek, koster rem. kerk, Leusderweg 30 Maters, A, houder van een waag en tapper, Smallepad 1 Matthijsen, F J, ingenieur H IJ S, Utrechtscheweg 16 Mazel, J M, kapitein infanterie, Oude Vlasakkerweg 32 Meer, J C van der, insp, belastingen, Pieter Bothstraat 9 Meer, P van der, verzekeringsagent, handelsagent in steenkolen, Beekensteinsche laan 812 Meer, mevr. wed. part. Aldegondestraat 96 Meerburg geb. Schimmel, mej. wed. Hof 7 Meester, D, kuiper, aanspreker, Kampstraat 11 Meester, H, kuiper, Bloemendalschestraat 12 Meester, H, kuiper, Hellestraat 56 Meeuwsen, J G A, waschbleeker, kl. Nachtegaalsteeg 29 Meeuwsen, P, schoenmaker, Langestraat 53 Meiden, J H van der, handelsagent, BeekenstJaan 87 Meinders, G J, hoefsmid, Bloemendalschestraat 64 Meinen, E H J, kantoorbedien.de, le Wolfertdwarsstr. 6 Meiners, W J( pred. Ned. her v. gem. Kort.e Bergstr. 24

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 203