53 Langestraat, J. PEPPINK, 10, S clio ezien.rrLa-g'a.ziij 2a. In lijn burgerschoenwerk. Sehoenmakerij voor abnormale en gevoelige voeten. REPARATION BILLIJK EN NET. Persijn, mr. F H van, oud-burgemeester, Soesterweg 1 Peters, A J P, opperw. esc. ord. Ruiterstraat 12 Persant Snoep, P, leeraar H B S, van Asch van Wijckstr. 3 Peters, H, in wild, Utrechtschestraat 40 Peters, W A, militair kleerrnaker, Krommestraat 55 Peters, W, in wild, Hoogeweg 39 Pieck geb. Rontelaar, mej. wed. J, part., Krommestr. 18 Pieper, mevr. wed. J H, part., Nieuwstraat 15 Pieter G H Nauta, majoor inf., Hooglandscheweg 10 Pi.H, L, adj. onderoff, pikeur huzaren, Kruiskamp 35 Pijl, J M van der, machinist H IJ S, Leusderweg 50 Pijpekamp, E van de, in fruit, Yijverstraat 25 Pijpers, A, schoorsteenv., stadsomroeper, Kl. St. Jansstr. 9 Pitlo, mej. C G, part., Breedestraat 22 Plank, G M van der, part., Utrechtscheweg 34' Plank, J van der, procuratiehouder, Kampstraat 31 Plante geb. Bijl, mej. A M, naaister, Westsingel 37 Plateringen, J J van, sigare.nfabrikant, Weversingel 37 Plet 0 R, Untenant inf., Langestraat 76 Pleines C, Zeeppoederfabrikant, Korte Bergstraat 7 Plomp C J, ontvanger der Registratie, lid van den Ge- meenteraad, Heiligenbergweg 4 Ploos van Amstel, mej. C M, damesgesticht, Soesterw. 11 Pol A van de, timmerman, Koningstraat 7 Pol F F van der, photograaf, Korte Beekstraat 5 Pol geb. Fennes, mej- wed. L van de, waschbleekster, Achter Luiaard 63 Polleman H, tuinman, Oude Ylasakkerweg 22

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 211