57 Rees, L van, in galanterign, glas, porcelijn en aardewerk etc., Hof 28 Reichman, H. hotel- en koffiehuishouder, restaurateur, Langestraat 57 Reimerink, H, weefmeester fabr. we v., Heiligenbergweg 58 Regtien, C, spekslager, Achter 't oude Stadhuis 8 Regenboog, H, part., Heiligenbergweg 3 Reinboud, raej. wed. G M, in kruideniersw., Krommestr. 25 Reinboud, J M, kleermaker, Krommestraat 11 Reinders, H, sergt. maj. inf., 3e Kazernestraat 2 Reitsma, A Y, luit. inf., Langestraat 135a Renes, J, bediende, aanspreker, Muurhuizen 71 Rengers van Warmenhuizen, E H Juckema van Burmania baron, luitenant huzaren, Beekensteinschelaan 2 Renz, J, adj. onderoff. dd. officier veldart., Heiligenbergw. 5 Resink, A J, tijdel. leeraar H B S, Parailelweg 14 Reuten, J M, commiss. in hout, Wijersstraat 2 Reuver, mej. A de, binnenmoeder, St. Elisabethsgasthuis, Muurhuizen 31 Reuver, H H de, (firma Botti de Reuver), in mode- artikelen, Langestraat 11(5 Reijden, W van der, timmerman, koster, ger. kerk, Zuid- singel 34 Reijkers, C W F, gepens. serg. inf., in sigaren, etc., Leus- derweg 32 Reijmers, G J, slachter, Nieuwstraat 27 Reijnders, dr. H J, conrector van het gymnasium, Wijer- straat 1 Reijners, S B, (firma Reijners en Kraayenest), koper en blikslager, loodgieterij, Kampstraat 17 Richard, Sr., GG A F, ambten. H 1J S, Korte Bergstr. 11 Richard, Jr., G G A F, ambten. H. IJ S, Korte Bergstr. 11 Riezebos, G, goudsmid, Langestraat E 8 Riezebos, G, snelpersdrukkerij, (firma Riezebos van Wijngen. Langestraat 88 Rieber, L F C J, kapitein inf., Regentesselaan 15 Rieber, L J, luitenant infanterie, Langestraat 70 Rijn, J van, opz. machinist H IJ S, Soesterweg 38 Rijnbergen J Y, muzikant 5e reg. inf., Havik 29

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 215