Struve, II. II, Weversingel 15. Agent van de Nederlaiulsche iVlantsehnppi.j van lirandverze- kering te Tiel en van de Levensverzekering- inaatschappij „Kosuios" te Zeist. Struve, J D, verzekeringsag., marktm., Weversingel 10 Struve, R, boekhouder, Weversingel 10 Strijbosch, J H A L, luit. inf. Langestraat 15 Strijkers, A Ch, assistent H IJ S, Leusderweg 35 Stuurop, J W A, 2e klerk N C S, Utrechtschestraat 35 Surksum, E van, zolderknecht, Kreupelstraat 4 Surksum, W van, kantoorbediende, Zuidsingel 3 Susijn, P L, goudsrnid, in goud en zilver, 'tZand 3 Swaving, H G J, luit. kolonel veld-art., Utrechtscheweg 50 Sweden. E E van, directeur begrafenisvereen., Gr. Spui 1 Sweden, H E van, grossier in gedistilleerd en wijnen, makelaar, Groote Spui 1 Sweden, H E en K E van, (flrraa van Sweden en Co.), in brandstoffen, Groote Spui 1 T Tabernal, W F H, kachel- en grofsmid, Kerkstraat 4 en Lavendelstraat 11 Talsma, H, Kroontjesmolen 12 Tap, K, boekhouder, Korte Bergstraat 17 Taunay, H C, mevr. wed. geb. Maas Geesteranus,Utr.weg5 Teeling, K, godsdienstonderwijzer, Aldegondestraat 94 Teengs, J H C F, Directeur der Amersf. Bank, commis- sionair in effecten, Soesterweg 20 Teerink, H, predikant Ger. gemeente, Zuidsingel 35 Teewissen, J J, koperslager, Bisschopsweg 19 Tellingen, J van, tuinman, Arnhemscheweg 125 Tempel, A van den, beambte H IJ S M, Soesterweg 124 Terheggen, E P J C, onderwijzer, Utr. poortwal la Terpstra, I, vader Doorgangshuis „Zandbergen", Woestij- gerweg 19 Terpstra, M, agent van politie, Arnh. poortwal 16 Terpstra, K J, wachtm. veldart., Ruiterstraat 2 Ter Schuur, I, wijnhandelaar, Kortegracht 3 07

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 225