79 Wit, A de, letterzetter, Arnhemschepoortwal 8 Wit, N C de, koperslager, in sigaren, Muurhuizen 2 Wit, R de, korporaal art., Vijverstraat 12 Wit, S de, vleeschhouwer, Langestraat 21 Wit, T de, kuiper, Soesterweg 170 Witte, J C de, ambtenaar H IJ S, Soesterdwarsstraat 4 Witteveen, A, winkelbediende, Breedestraat 41 Woerdman, A, klompenmaker, Groenmarkt 13 Wolf, L J de, luitenant infanterie, Langestraat 70 Wolf, W J a de, luitenant inf., Soesterdwarsstraat 1 Wolff Wijnand, part., Langestraat 47 Wolfswinkel, E, landbouwer, Lageweg 13 Wolfswinkel, G, in kruidenierswaren, Leusderweg 25 Wolfswinkel, N, gep. brievenbesteller, Aldegondestr. 34 Wolfswinkel, N, timmerman en aannemer, Muurhuizen 3 Wolfswinkel Gz., N, landbouwer, Laaglandscheweg 36 Wolter, H J, ingenieur, fabrikant van verwarmingsmid- delen, Zuidsingel 39 Wolter, mej. J L, muziekonderwijzeres, Zuidsingel 39 Wolters, W, conducteur H IJ S, Krommestraat 51 Worffel, A H, concierge schutterijmagazijn, Muurhuizen 53 Worffel, H, timmerman, Arnhemschestraat 13 Worsteling, J W, timmerman, Leusderweg 68 Woudenberg, A van, klerk, Zuidsingel 2 Woudenberg, G, in manufacture^ Kampstraat 27 Woudenberg, G, schilder, Utrechtscheweg 18 Woudenberg, H, in kol. waren, Bloemendalschest.raat 62 Woudenberg, P, part., Kampstraat 27 Woudenberg, R, landbouwer, Liendertsch^weg 9 Woudenberg, E, landbouwer, tolgaarder a/d Kopermolen. Woudenberg, J N van, kleermaker, Soesterdwarsstraat 7 Woudenberg, N A van, kleermaker, Zuidsingel 2 Woudenberg, N W van,schoenm.,in schoenw.,Langestr. 25 Woudenberg, W F, varkensslager, Langegracht 19 VVoudstra, J, directeur weezenverpleging in het huisgezin „Zandbergen", Woestijgerweg 21 Woudstra, W, kapt.-kwartierm., Wilhelminastraat 11 Wrangel auf Lindenberg, jkhr. E W von, ritmeester hu- zaren, Beekensteinschelaan 10

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 237