-sr Yken, E van, schipper, Wolfertstraat 4 Yken, J van, schipper, Wolfertstraat 40 Z Zadoks, M, godsdienstonderwijzer Ned. Isr. gemeente, Kampstraat 44 Zalingen, A J van (flrma Van Zalingen), banket-, koek- en broodbakkerij, Langestraat 1 Zalm, M A van der, agent van politie 3e kl., Soester- weg 1071 Zeggelaar, J, agent van politie 3e kl., Ylasakkerweg 26 Zi.jlstra, R, directeur der gemeente-gasfabriek, Smallepad 4 Zijst geb. Cochius, mevr. wed. Mr. J G A van, Kortegr. 17 Zoete, E de, in antiqniteiten en meubelen, Langestr. 32 Zoete, S de, kantoorbediende, Langestraat 32 Zoete, S de, uitdrager, UtrechtsGhestraat 33 Zoetmulder, D, in gist, honigzoet, Westsingel 11 Zondervan, A, opzichter H IJ S. Utr.straatweg 55 Zoo de Jong, C van der, part., Langestraat 9 Zoo de Jong, G J van der, apotheker, Langestraat 9 Zuilen, Th. van, schilder, Breedestraat 8 Zwam, H, in boter, kaas en eieren, Hof 32 Zwart, B, adj.-onderoff., 4e Inf. kazerne, Leusderweg 39 Zwep, G, remmer H IJ S, Aldegondestraat 88 Zwier geb. Van Esveld, mej. wed. G H, part., Langestr. 6 Zwol, C van, timmerman, Muurhuizen 111 Zwol Jr., C van, metselaar, Kromraestraat 49 Zwol Sr., L F van, timmerman, Vijverstraat 14 Zwol Jr., L F van, timmerman, Krommestraat 53 Zwijndregt, H A van, luitenant-adjudant Art., Utr.weg 53 Tijdens het afdrukken van dit adresboek hebben zich. alhier nog gevestigd O Opstelten, W I, Surn. b/d. Posterij, Kamperbinnenpoort 9 G Grasstek, J F J, Ontvanger der Dir. belasting, Plantsoen 10

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 238