37 Muntgas. De prijs hiervan bedraagt 9 cts. per M3. Het muntgas wordt alleen geleverd aan bewoners van huizen, een vverkelijken of bij eigen woning geschatten huurpriis hebben van ten hoogste /'2.50 per week. In zoodanige woning wordt een driehchtsmuntgasmeter geplaatst. De gasverbruiker ontvangt in bruikleen: de muntgasmeter, huisleiding van hoog- stens 2oM. buislengte, twee toestellen met branders, enz. voor le bianden van licht- en twee voor het branden van kookgas, atsmede hoogstens een M. gasslang. Bij aanvrage tot plaatsing van een muntgasmeter met toe- behooren moet een waarborgsom van f "2.50 door den aanvrager bij den Directeur der gasfabriek gestort worden. Wanneermen bet gebruik van den muntgasmeter door verhuizing of om andere redenen met meer wenscht, moet binnen eene maand de aanvrage geschieden; als wanneer men naar het oordeel van den Directeur geheele of gedeeltelijke teruggave van het gestort bedrag ontvangt. Leiding, muntgasmeter en toestellen blijven het eigendom der gemeente. Belasting op de honden. Voor iederen hond 3 en voor elken waak-of trekhond/1.50. POSTEEIJBN en TELEGRAFIE. J. D. Doorman, II. N. L., bispecteur der poster ijen en teleqra fie voor de promncie Utrecht, te Utrecht. H. C. van der Horst, R. 0. N., Post- en telegraafdirecteur. Commiezen. M. Pott, Commies posterijen 2e hi. t d6 ^ran(^ Commies telegrafie 3e hi. Haanschoten, Commies posterijen 3e hi. W. Opstelten, Surnumerair. P. Crap Hellingman, Klerk der posterijen ie hi. A Kleiif id3*1 Holthe' Klerk der Posterijen en telegrafie le kl. Mej. W. A. Everaars, id. T. Kuiper, Klerk der posterijen en telegrafie 2e kl. J. van der Linde, Kantoorknecht.

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 43