neei'de bedragen de kosten 10 cents en voor een intercommu- naal gesprek stadstijd van 12—4 uur 50 cents en overigens 25 cents Gesprekken tusschen geabonneerden, in plaatselijk verkeer, worden kosteloos gevoerd. Een abonnement voor aansluiting van het Centraalbureau kost f40 'sjaars Een drinqend gesprek wordt dubbel berekend en heeft den voorrang boven de »gewone" gesprekken. Voor intercommunaal leletoonverkeer zijn opgenonien de gemeenten: Alkmaar, Amersfoort, Almelo. Allen, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bloemendaal bij Haarlem, Breda, Bussum, Delft, Deventer, Dordrecht, Eindhoven, Enschede, Gouda, s-Gravenhage, Groningen, Haarlem, Helmond, Hengelo met Borne, 's-Hertogenbosch, Hilversum, Hoogezand, Hoorn, IJrnui- den, Leeuwarden, Leiden, Maassluis, Maastricht, Middelburg, Nijmegen, Osch, Roermond, Rotterdam, Scheveningen, Schiedam, Tiel, Tilburg, Utrecht met de Bilt, Veendam, Venlo, Velp, Vlaardingen, Vlissingen, VVageningen met Renkum, Zaandam met Ivoog Zaandijk, Zandvoort, Zeist, Zutfen, Zwijndrecht en Zwolle. Geabonneerd ziin te Amersfoort: No. 19 Amersf. Courant [Van Cleeff], Kortegracht. 7 Amicitia, Societeit in Plantsotn. 60 Berns Go., van Persijnstraat. 52 Bestelgoederenloods II. IJ. S. M. 79 D. Beukers, Varkei smarkt. 3 Bierbrouwerij, Soesterdwarsstraat. 8 Blom en Zn., Utrechtscheweg. 39 M. J. Boissevain, Nimmerdor, Arnhemscheweg. 74 G. H. J. Bonnier, St. Andriesstraat. 76 J. H. Bosch, Utrechtschestraatweg. 63 W. A. van den Bovenkamp, Utrechtschestraat. 16 Broodfabriek, Smallepad. 6 Bureau van Politie, Utrechtschestraat. 44 Bureau van den Kolonel, Commandant v. h. 5e reg. Inf. 14 M. L. Gelosse, Korte Bergstraat. 19 firma A. H. van Cleeff, Kortegracht. 33 Concordia, Langestraat. 35 H. J. Croockewit, Kortegracht. 53 D. H. Eysink, Arnhemscheweg. 19 P. J. Frederiks, Kortegracht. 21 Garnizoens-buieau, Appelmarkt.

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 51