53 Barneveld op Utrecht. Ondernemer F. Bos, Utrechtschestraat, 27, bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. It. Bunscho'en. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemendal, 27, bij N. Eijbergen, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer P. Dijkhuizen, Bloemendal, 24, bij T. van den Hoven, Vrijdag nam. 121 ,'2 Bunschoten en Spakenburg. Ondernemer W. van den Hoogen, buiten Kamppoort 2, (melkfabriek), Appelmarkt, 7, bij A. van den Hoek, elken dag voorm. 11 '/a- Driebergen en Doom. Ondernemer E. Esmeyer, Utrechtschestraat, 27, bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. Eemnes Ondernemer G. van Leer, Utrechtschestraat, 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 3. Harderwijk, Putten en Nijkerk. Ondernemer C.Schreuder, Appel markt, 7, bij A. van den Hoek, Dinsdag en Vrijdag nam. l'/j. Hilversum Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat, 11, elken dag voorm. 8. Ondernemer L. Sytsma, Appelmarkt 8, bij D. Dijs, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Hoevelaken. Ondernemer G. Heikamp, Kampstraat, 53, bij C. P. Goes, sRoskam," Vrijdag nam. I. Leusden. Ondernemer H. Caats, Appelmarkt, 7, bij A. van den Hoek, elken dag. Ondernemer G. P. Gerth Wz., Utrechtschestraat, 27, bij B. J Jens, Vrijdag nam. 2. Ondernemer H. Kaats, Appelmarkt, 7, bij A. van den Hoek, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag middag 12. Nijkerk. Ondernemer C. van den Brink, Kampstraat, 53, bij C. P. Goes, sRoskam," Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 6. Onderneemster wed. W. A. Boonen, Kampstraat, 86, bij A. Mastwijk, Dinsdag en Vrijdag nam. 5'/2en Donderdag(ook naar Zeist van hier) nam. 7. Ondernemer H. Hammelburg, Kampstraat, 53, bij C. P. Goes, »Roskam," en Scherbierstraat, 5, bij Wed. 11. Ruitenberg, dagelijks (behalve Zaterdag) nam. 3. Bode A. van den Eshof, op den Hot, 16, bij R. Heere, Woens dag en Zaterdag voorm. 11. Putten. Ondernemer C. Schreuder, op den Hof, 16, bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer G. van Beek, op den Hof, 16, bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer L. van Grevenhof, op den Hof, 16, bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Renswoude en Scherpenzeel, Ondernemer A. Esser, "Varkensmarkt,

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 59