55 Dinsdag. Deventer b., Gulemborg, Zeist, Groningen, Goes, Pur- merend, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waalwijk, Medemblik, graanm. Woensdag. Amersfoort ve., laatsten Woensdag in September tot en met den laatsten Woensdag in Mei. (Echter nog niet goedgekeurd). Amsterdam b., Woerden ook voor alle soorten vee, Schoonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen, Me demblik, weekm., wanneer ook de stoomboot vandaar op Louden vertrekt. Monnikendam, Enkhuizen ka., Haarlemmer- meer b., beginnende den eersten Woensdag in April. Aals- meer, graanm., derden Woensdag van Juli tot en met October. Donderdag. Rhenen, Barneveld, Delft, Assen, Gouda b., Gelder- malsen b. v. s., Naarden boterm., Hoorn ka., Dordrecht korenm., Zutfen, Haarlem. Vrijdag. Amersfoort weekm., ook voor schapen en varkens, Amsterdam, Rotterdam, Deventer, weekm., Groningen, Leeuwarden, Dordrecht, Zwolle, 's-Hage, Schiedam, Breda, Eindhoven, Waalwijk, Purmerend ka., behalve de weken waarin jaarmarkt wordt gehouden. Zaterdag. Utrecht b., Delft k., Leiden, Rotterdam, Zutfen, Dordrecht, 's-Hertogenbosch, Bergen op Zoom, Hoorn en Helmond. Bevolking te Amersfoort (op 1 Januari 1902). Nederduitsch-Hervormden10723 Roomsch-Katholieken770 i Nederlandsche Israelieten362 Portugeesche Evangelische Lutherschen162 Ilerstelde 26 R- van de oud-bisschoppelijke Klerezie192 Chrisfelijk Gereformeerden50 Gereformeerde Kerk957 Vrije Gereformeerden42 Reinonstranten99 Doopsgezinden §2 Waalsch-Hervormden61 Engelschen of Presbyteriaanscherj3 Anglicaanschen of Episcopalen V3 Tot geene der genoemde gezindten behoorende 59 (10111 mann. en 10409 vr.) Totaal 20520

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 61