69 OPENBARE WERKEN. Commissie van bij stand voor de fabricage. E. L. Visser (Weth.), Voorz. C. Th. van Beek, H. J. Croockewit, W. H. Kam, Architect. Commissie van bijstand in het bestuur der Gasfabriek. C. J. D. van Eck, Mr. W. D. Caudri, Secretaris. E. L. Visser (Weth.), Voorz. H. J. Croockewit, J. Ger. Kleber, R. Zijlstra, Directeur der gem.-gasfabriek. W. Froger, Bureciu-ambtenaar. G. M. Maten, Munt-klerk. P. Kerkmeyer, Baas-fitter en meteropnemer. C. Th. van Beek, A. A. Hamers, Mr. W. D. Caudri, Secretaris. W. Berghuizen, He Stoker. J. Bonsel, id. W. Timmer, id. B. Welmers, Zoutstoker. H. de Vries, Fittershelper. R. van Schoonhorst, id. A. Hulst, Werkman. A. Vedder, id. L. Muyzert, Fitter. N. van Heulen, id. M. Lak, Muntfitter. J. Hellevoort, Lantaarn-fitter. G. Wijnen, Machinist R. Meyer, id. J. Hoegen, Je Stoker. R. Schoonderbeek, id. G. Termaten, 2e id. P. van den Hooff, ie Opzichter der gem.-werken. D. van Schooneveld, 2c idem. H. E. van Sweden, Opzichter der gem.-landerijen. L. Karnes, Opzichter over het lossen buiten de Kleine Koppel. J. Schuld (Nijkerk), gekwalijiceerd Kloklienist. J. van Dorssen, Torenwachter. Commissie van bijstand voor den reinigingsdienst. Jhr. J. W. A. Barchman Wuy- tiers (Burg.), Voorz. D. van der VVerf, C. Th. van Beek, A. J. de Wilde, Directeur. N. Wolfswinkel Ez., H. W. van Esveld, G. Dekker, Secretaris. POLITIE. J. Groebe, Commissaris. S. Posthuma Jz., Inspecteur, onbezoldigd rijksveldwachter. R. J. Stellinga, Adjunct-inspecteur, id. J. P. de Jager, Hoofdagentid.

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 65