LAGER ONDERWIJS. (Rijks-subsidie p.m. f 13145.) MfirTjjfl III''fir I'M 'MUM IIT^'I 73 H. J. van der Noordaa, tijdelijk leeraar in de Engelsche taal. J. A. Bruins, leeraar in de Nederlandsche taal en letteren en de geschiedenis. Dr. W. A. van der Vet, lijdelijk leeraar in geschiedenis. S. de Vries, tijdelijk leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. J. M. Thiel, leeraar in wiskunde en boekhouden. A. G. van Os, leeraar in wiskunde en rechtlijnig teekenen. A. M. Kerkkamp, tijdelijk leeraar in wiskunde. G. W. ten Dam, tijdelijk leeraar in wiskunde en rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. F. Rauh, leeraar in gymnastiek. F. W. Ebert, concierge-amanuensis. BURGER-A VONDSCHOOL. (Schoolgeld voor betalende leerlingen f2 'sjaars). F. Wesseling, tijdelijk Birecteur, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. Dr. A. G. Antusch, leeraar in natuur-, schei- en werktuigkunde. C. J. F. Prins, tijdelijk leeraar in wiskunde. G. C. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal. J. M. Thiel, leeraar in het boekhouden. W. H. Kam, leeraar in rechtlijnig teekenen. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. S. de Vries, ads. leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. C. van Ouwerkerk, ads. leeraar in rechtlijnig teekenen. H. Moojen Jr., ads. leeraar in handteekenen. A. Veen, ads. leeraar in Nederlandsche taal en wiskunde. F. W. Ebert, concierge-amanuensis. Vereeniging van leeraren aan inrichtingen van Middelbaaronderwijs. G. J. Buys, Lid van het Hoofdbestuur. Centraal Departement der vereeniging van leeraren aan inrichtingen van Middelbaar onderwijs. G. J. Buys, Lid van het Bestuur. Inspecteur voor de provincien Noord- en Zuid-Holland, Zeeland en Utrecht. J. G. Fabius, te Delft.

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 79