Onderw ijzeressen. Onderwijzers. Roomsch-Katholieke Normaalschool. Commissie van toezicht. 76 E. Kruithof, tijd., (Hoofdacte). C. Moerman Jr., J. H. van Drie, S. Verlare, A. M. van den Broek, tijdelijk. A. H. G. Frans, I M. J. Boukamp. W. Bakker, echtg. van 0. Akkerman, S. C. J. Verwey, in nuttige handwcrken. J. C. Manse, concierge. Openbare school 3e soort, (Koningstraat). (Schoolgeld voor niet-onverinogenden hoogstens f 2.40). N. van Veen, Hoofd. C. A. Heunks (Hoofdacte], A. A. Verburg, id. A. Veen, id. E. H. Buytenhuys, id. W. Kraan, id. J. van Goor, onderwijzeres, ook in nuttige handiverhen. A. P. Kley, onderwijzeres. G. Hendi'iks, concierge. Openbare school (Herhalingsschool voor Jongens en Meisjes). in de Hellestraat. (Schoolgeld 30 cts. per maand. P. van den Ilooff Az., Hoofd, onderwijzer in kennis der natuur. H. Hulstijn, onderwijzeres in de Nederlandsche taal. M. M. van Mill, onderwijzeres in rekenen. E. M. van Beek, ondervjijzeres in nuttige handiverhen. T. Watervis, onderwijzer in boekhouden. R. van 't Wei, onderwijzer in zang. E. H. Buytenhuys, ouderwijzer in de Nederlandsche taal en rekenen. A. A. Verburg, onderwijzer in teekenen. Past. M. Berk, Pres. P. T. Brom, Past. G. J. Vastert, Vice-pres. D. P. Hamers, Seer. G. A. Kamp, C. Th. van Beek, W. Kuiper. M. van Lingen, Directeur, leeraar in de Nederlandsche taal en paedagogie. J. C. A. Zitwing, leeraar in rekenen. E. W. J. Wentink, leeraar in de Fransche taal, zang en teekenen

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 82