107 Centraal Israelietisch weeshuis te Utrecht. A. Herschel Bz., R. M. C. P., Correspondent. Afdeeling Amersfoort en Omstrcken van de Alliance Israelite Univcrselle." E. L. Yisser, Pres. i J. van Vollenhoven, Penn. D. Heymans van der Douwer, Seer. L. Klein, Bode. Sub-commissie der maafsehappij van weidadigheid. Mr. E. D. graaf Schimmelpen- Jhr. Mr. A. M. C. Sandberg, ninck (Baarn), Pres. j Penn. M. L. Celosse, Seer. Dr. A. H. C. van Driel. Fonds ter aanmoediging en ondersteuning van den gewapenden dienst in de Nederlanden. Distrids-commissie. .1. II. Ivrudop, H. .1. Croockewit, .1. van der Horst Bruyn, A. J. de Koff, R. N. LPres. en penn. W. Frans, Seer. Mr. A. Steeman, L. T. C. J. Rieber. A. M. Trornp van Hoist, R. N. L. H. van Manen, Bode. ,,EENDRACHT." vereeniging van actief dienende onderoffioieren en gehuwde mindere militairen en militaire geemployeerden beneden den rang van Officier, behoorende tot de Ned. landmacht, ter verkrijging van rijkspensioen voor hunne weduwen en weezen, als rechtspers. erkend bij kon. besl. 23 Jnni 1897, no. 39. Leden van het hoofdbestuur te Amersfoort. W. Wijk, Pres. H. Graansma, Secr.-penn. „0ns Belang," vereeniging van actief dienende onderoffioieren en militaire geemployeerden in den graad van onderofficier, behoorende tot de Ned. Landmacht, als rechtspers. erkend bij kon. besl. 15 Aug. 1899, No. 40. Pres. E. H. Neven, Secr.-penn. J. C. F. de Raadt, 2e Seer. B. Heeren, G. H. van den Bosch, I H. .1. F. Lissone, Comm. H. P. Liicht, Zwaga,

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 113