116 Minister van Financien. Mr. J. J. I. Harte van Tecklenburg. Audientie, Donderdags om 12 uur. Minister van Oorlog. J. W. Bergansius, Minister van Staat. Audientie, Donderdags om 1 >/2 uur. Minister van Waterstaat, Handel en Nijverheid. Mr. J. C. de Marez Oyens. Audientie, Dinsdags om 1uur. Minister van Koloniiin. A. W. F. Idenburg. Audientie, Vrijdags om 1 uur. Tweede Kamer der Staten-Generaal. aftredende op den derden Dinsdag van Sept. 1905. (Kiesgerechtigden in Ie distr. 800, He distr. 500 en Hie distr. 073, in het hoofdkiesdistrict 7662). Jhr. Mr. H. TVvan Asch van Wyck (Arnhem), afgevaardigde van het hoofdkiesdistrict Amersfoort. GEWESTELIJK BESTUUR. A. baron Sohimmelpenninok van der Oye van Nyenhuis, R. N. L., Commissaris der Koningin. (Audientie, Zaterdag voorm. 11 uur). Leden der Yrovinciale Staten wit het hoofdkiesdistrict Amersfoort en tijd hunner aftreding op den eersten Dinsdag van Juli. (Kiesgerechtigden in Ie distr. 800, He distr. 500 en Ille distr. 673, in het hoofdkiesdistrict 5171). Mr. F. D. graaf Schimmel melpenninck (Baarn), Lid van Ged. Staten 1904 P. Hartman (Soest.) C. Th. van Beek J. Bolk Mr. A. W. van Beeck Cal- koen, R. N. L. (Utreeht), Lid van Ged Staten 1907 Mr. A. J. de Beaufort (Leusden) D. P. Hamers, R. H. G. G. Centr. Anti-revolut. Kiesv. „Nederland en Oranje." A. M. Donner (Amersfoort), 1« Voorz. J. H. de Waal Malefijt (Achttienhoven), 2e Foorzilter. L Onvlee (Baarn), Secretaris. H. Koning (Amersfoort), Penningmeester.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 122