C. n. VAN BEEK, RIJTUIG- EN WAGENMAKERIJ. Handel in Binnenlandsche Houtwaren. MOUTDRAAIERIJ. Kampstraat No 71. Amersfoort. 4 Beeftinck, G. B. opzichter van fortificatien, Gr. Nachtegaalsteeg 18. Beek, E. ter, kleermaker, aanspreker, Muurhuizen 105. Beek, C. J. van, in kruidenierswaren en gedistilleerd, Varkens- markt 1. Beek, C. M. van, houthandel, wagenmaker, houtdraaier, Kamp- straat 71. Beek, C. T. van, lid der Prov. Staten, lid van den Gemeenteraad, Zuidsingel 54. Beek, H. van, timmerman, Nicasiusstraat 9. Beek, II. M. van, vleesehhouwer, veehandelaar, Ivampstraat 25. Beek, J. van, landbonwer, Dorresteinschesteeg 11. Beek, J. van, landbouwer, Heiligenbergweg 74. Beek, J. J. van, timmerman, Muurhuizen 62. Beek, mevr. de wed. M. van, Arnhemschestraat 4. Beek, M. H. van, veehandelaar, Kampstraat 25. Beek, 11. van, broodbakker, Kampstraat 49. Beek, 11. van, partLangegracht 8. Beek, S. van, siagter, Bloemendalschestraat GO. Beek, S van, vleesehhouwer, Havik 16. Beek, W. van, in kruidenierswaren, Bloemendalschestraat 57. Beek, P., agent van politie, Nicasiusdwarsstraat 8. Beek, mej. E M. van, onderwijzeres, Langestraat 1. Beek, mej. J. M. van, part, Zuidsingel 61. Beek geb. ten Brink, mevr. wed. W. J. van, part., Langegracht 3. Beekman. mevr. wed. W. .1., part., Zuidsingel 69. Beekman geb, Jacobs, mej. wed., in kruidenierswaren, manufac- turen, Leusderweg 76. Been, G, bode op Amsterdam, Muurhuizen 4'. Bekker, A., spekslager, Kampstraat 12. Bekkum, A. van, kachel- en grofsmid, Arnhemschestraat 22. Bekkum. II. A. van, in kruideniersw. en verl'w., Kampstraat 37.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 162