6 Bindler, M. A. bierbrouwer, Oude Ylasakkerweg 22. Biezenbos, I), van den, bakker, Soesterweg 41 Biezenbos, L. van den, spoorbeambte, in koloniale waren Soes terweg 226. Biezenbos, L. van den, letterzetter, Kruiskamp 103. Biezenbos, H. van den, bestelier, Kleine Nachtegaalsteeg 45. Biezenbos, G. van den, vrachtrijder op Utrecht, Muurhuizen 4*. Bijl, M. beambte H. II. S. M., Arnhemscheweg 50. Bijtelaar, E. S. timmerman, Krankeledenstraat 16 Bikkers, G. onderkapelmeester 5e reg. inf. Arnhemscheweg 58 Bilderbeek, H. broodbakker, Langestraat 13 Bilders, A. .1. concierge gymnasium, tafelbediende, Westsingel 10 Bjnnendijk, P. van, melkslijter, Hellingstraat 13 Binnendijk, H. van, in boter, kaas en groenten, Koestraat 16 Bmsbergen, H. concierge ambaehtsschool, Groote Spui 9 Bishoff van Heemskerk, W. P. K. majoor 5e regiment infanterie Hooglandscheweg 24 Bisselick, .1. W. van, majoor 5e regiment infanterie, Johan van Oldenbarneveldlaan 40 Bixerman, J. machinist, Kleine Koppel 24 Blaak, L. J. bakker, broodfabriek, Stoovestraat 8 Blanke, G. J. ladingmeester N. C. S., Puntenburgerlaan 7 Blankenberg Zoon (firma) Boekdrukkerij, Lavendelstraat 4 Blarioum,<«C A van, notaris, Zuidsingel 49 Blathner, R. gepensioneerd militair, Koningstraat 101 Bleekrode, mevr. de wed. S. A. particulier, Havik 17 Bleumers geb. van Wijland, inej. weduwe, particulier, Kortegr. 20 Bhekendal, A. spoorwegbeambte, Kleine Koppel 16 Bloemendaal, B. J. directeur der olieslagerij van de firma Ver- loop en Co., Kleine Koppel 13 Bloemink, G. schilder en behanger, in sigaren, Kamperbinnenpoort 1 Blok, A. E. verzekering-agent, in rijwielen, Lange Beekstraat 12 Blok, E. E. (firma wed. .1. Blok Zn.) kachel- en grofsmid, magazijn van kachels en haarden, Kampstraat 65 Blok, mej. H. .1. modiste, Soesterweg 10 Blok, G, kachel- en grofsmid, Achter 't Oude Stadhuis 5 Blok, T. L. Decoratiesehilder, Utrechtseheweg 44 Blom, J. seinwachter HIJ S M, Vlasakkerweg 28 Blom, J. part., Heiligenbergweg 8 Blom, J. gepensioneerd militair O. 1. leger, Lange Beekstraat 10 Blom, W, koopman, Soesterweg 163 Blommestein, C. Bierhandelaar, Schimmelpenninckstraat 7. Bloothoofd, K. ambtenaar H. IJ. S. Oude Ylasakkerweg 12 Boom, A. C. van den, Borstelmaker, Havik 9

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 164