7 I Boekelman, G. G. Ph. L. muziekonderwijzer, Utrechtschestraat 38. Boekelmande Hosson, magazijn „Transvaal" in Lingeries, etc., Utrechtschestraat 38. Zie pag. 8. Boekelman, L. P., luit.-kolonel, dirigeerend off. van gez. 2e kl. chef militair hospitaal, Kampstraat 6 Boecop, P. E. H. V. L., haron van, ritmeester huzaren, Punten- burgerlaan 29 Boekenoogen, G. beste adres voor goede kwaliteit Sigaren, speci- aliteit in Barnsteen en Meerschuim, liouten Tabakspijpen, Lan- gestraat 4. Boelens, J. Ii., kantoorbediende, Westsingel 2 Boer, mevr. wed. de, Photograaf, van Campenlaan 2 Boer, A. de Reiziger, Oude Vlasakkerweg 28 Boer, F. de, sergeant infanterie, 2e Kazernestraat 15 Boers, L. H. teekenaar, Langestraat 62 Boerwinkel, C. P. procuratiehouder, Kampstraat 13 Boerwinkel Jr., F. kantoorbediende, Kampstraat 13 Boerwinkel, H. in koloniale waren, Utrechtschestraat 5 Boeschoten, J. oommies ter Secretarie, Arnhemscheweg 54 Boissevain, M. .1. koopman, Arnh. weg 127 „Huize Nimmerdor" Bokhorst, D. benrtschipper, Kleine Spui 30 Bokhorst, H. schipper aan boord Bokhove, mej. de wed., partieulier, Nieuwstraat 24 Boks, mej. D. en A. G. part. Utrechtschestraat 27 Boks, U. J. timmerihan, Utrechtschestraat 27 Boks, mej. de weduwe IE., in hont en borstelwerk, Langestraat 59 Boks, J. H. timmerman en aannemer, Utrechtschestraat 27 Boks geb. van Binnendijk, mej. wed. D. J. kaask. Utr.str. 27 Bolier, A. V. ambtenaar II. IJ. S. M. Soesterdwarsstraat 10 Bolk, J. notaris, lid der Prov. Staten, Soesterweg 7 Bolkestein, G. handelsagent, Korte Bergstraat 9 Bolle, L. gepensioneerd kolonel der huzaren, Korte Bergstraat 10 Bolleman, C, concierge Meisjesschool, Plantsoen 2 Bomas, B.- boekhouder, Arnhemschestraat 10 Bommel, A. gepensioneerd 0. I. ambtenaar, Ilendrik van Yian- denstraat 11 Bongaards A. fourier Veld-Art., Buiterstraat 10 Bonnier, G. H. J. handelsreiziger, St. Andriesstraat 4 Bonnier, H. J. in galanterien, Hof 11 Bos, J. F. wachtmeester le Reg. Veld-Art.., Ruiterstraat 11 Bos, G. H. van den, adj. onderoff. Huz., Kazerne bereden wapens 3 Boswinkel, C. klerk post en telegraphie, Aldegondestraat 94 Both, B. brievenbesteller, Aldegondestraat 10 Bont, J. A. de, koffiehuishouder, Hof 21

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 165