10 Bouhuys, B. G meubelmaker, 2e Wolfertdwarsstraat 13. Boukamp, M. militair schrijver, Tuinstraat 3. Boukamp, mej. M. J. onderwijzeres, Tuinstraat 3. Boukamp, P. partieulier, Arnhemscheweg 30. Bouman, G. J. sergeant infanterie, 4e Kazernestraat 18. Bouman, ds. M. ,T. Emerit. predikant, Wilhelminastraat 7. Bouman, J, barbier, Hoogeweg 29. Bouquet, H. F. machinist H. IJ. S. Aldegondestraat 87. Bouw, W. landbouwer, Lageweg 1. Bouwmeester, E. partieulier, Breedestraat 44. Bovenkamp, W. A. van den, apotheker, Utreehtsehestraat 10. Braggaar, J. W. P. opperwachimeester veldartillerie, Muurhuizen. Brakel, M van, in kruidenierswaren, Krommestraat 7. Brandsen, Th. partieulier, Havik 33. Brandsen, Th. H. G. in tabak en sigaren, gedistilleerd, tabaks- kerver, hoofdagentschap Rajabthee, Langestraat 12. Brandsen, W. A. vleeschhouwer, Appelmarkt 12. Brand, H. W. M. ambtenaar H. IJ. S., Arnhemscheweg 20. Brand geb. Oosterhout, mej. costumiere, Arnhemscheweg 20. Brandsma, R. IV handelaar in ijzerwaren, Schimmelpenninckstraat 21. Brandsma, K. A. koopman in ijzerwaren, Schimmelpenninckstraat 19. Brandt geb. v. d. Moolen, mevr. de wed. H. W. part., Bergstraat 4. Bree, E. de, spekslager, Kampstraat 23. Bree, F. de, landbouwer, Aehter Luiaard 29. Bree, G. G. H. de, ambtenaar H. IJ. S., Soesterweg 40. Breedvelt, mej. M. J. J. modiste, Langestraat 36. Breero, A. van, opziehter Petr. Maatseh., Schimmelpenninckstraat 37. Bremer, D. J. partieulier, Krommestraat 36. Briet, P. C. H. landmeter bij het kadaster, van Campenlaan 5. Brinck, W. A. handelsagent, Schimmelpenninckstraat 17. Brink, L. H. ten, organist, r. c. gemeente, 't Zand 27. Brink, L. jachtopziener, Utreehtscheweg 98 Brink, mej. W. en C. ten, particulieren, 't Zand 27. Brink, A. van den, metselaar, Havik 19. Brink, A. van den, tuinman, Soesterweg 57. Brink, D. E. van den, stucadoor, Stellingwcrfstraat 62. Brink, M. van den, tuinman en bloemist, Stellingwerfstraat 59. Brink, H. J. van den, koffiehuishouder en bierbottelaar, Zuidsingel 30. Brink, H. W. van den, meubelmaker, Burgerbuurt 22. Brmkman, W. F. sergeant-majoor infanterie, 2e Kazernestraat 39. Brits, J. agent van politie, St. Andriesstraat 38. Brizee, E. partieulier, Krommestraat 19. Broedelet, mej. H. C. partieulier, Muurhuizen 79. Broek, A. M. van den, onderwijzer, Langegracht 26.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 168