Dommershuizen, mej. de wed. J. part. Heiligenbergweg 26 Donath, A. P., part., Utrechtscheweg 66 Donath, J H, in kruidenierswaren, liloemendalschestraat 17 Donath, J. J. ambtenaar H.. 1J. S. Utrechtscheweg 68 Donker, H. sigarenfabrikant, Kampstraat 28 Donker, W. van den, Stoomsmederij, magazijn van Haarden, Rachels en Fournuizen, Kampstraat 38 Donkersloot, M. binnenvader, burgerweeshuis, Zuidsingel 32 Donner, A. M., pred. ger. kerk, Weversingel 4, na 1 Mei 1904 Arnhemscheweg 9 Doom, C. A., van, sergt.-maj. tit. 3e Kazernestraat 11 Doom, P. directeur Ambachtsschool, liergstraat 6 Doom, A. van, tolgaarder, Heiligenbergweg 48 Doom, J. van, vrachtrijder van Amersfoort naar Utrecht, Groote St. Jansstraat 20 Doom, J. van, schuitenvoerder, in kruidenierswaren, Kl. Koppel 4 Doom, J. P. van, tapper, Hellestraat 91 Doom, J. J. van, tapper, Arnhemschestraat 37 Doom, C. H. van, schoenfabrikant, in leder, schoenwerk, Utr str. 43 Doom, W. van, kleermaker, Heiligenbergweg 9. Doornbos geb. Troc, mevr. wed. J., Zuidsingel 65 Doornik, D. C. onderwijzer, Hendrik van Viandenstraat 15-19 Doornik, wed. G. van, hondenscheerster, Achter Heilige Geest 1 Dordregter, Mevr. de wed. I .1. Th. Langestraat 64 Dordregter, Gezusters, Modisten, Langestraat 64 Dormolen, J. van, sergt.-inajoor inlanterie, 4c Kazernestraat 22 Dorre, J. le Luitenant infanterie, Schimmelpenninckstraat 5 Dorssen, D. van, horlogeinaker, in uurwerken, Zuidsingel 62 Dorssen geb. 'Loozenoord, wed. D. van, baker, llreedestraat 32 Dorssen, G van, sigarenfabriek, tabak en sigaren, Pactorie H. IJ, S. Langestraat 52 Dorssen, .1 van, mr. schilder, torenwachler, Hof 3 Drabbe, H. -G militair geweermaker, Arnhemschestraat la Drenth, E. G. particulier, Muurhuizen 15 Drentli, Wklerk, Hergstraat 3 Drenthen, W. sergeant-majoor infanterie, Leusderweg 36' Drie, A. van, landbouwer, Kruiskamp 2 Drie, C. van, boomkweeker, liirkt 2 Drie, H. van, landbouwer, Hoogeweg 20. Drie, J. H. van, onderwijzer, Schimmelpenninckstraat 41. Drieenhuizen, N. poelier, Achter Heilige Geest 5. Uriel, dr. A. H. van, gemeentc-geneesheer, Zuidsingel 51. Driel, mej. M. E. van, muziek-onderwijzeres, Zuidsingel 51. Driessen, A. broodbakker, Kruiskamp ll13.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 173