IE 10 Drooge, R,. van, handelsagent, Utrechtscheweg 50. Drukkerij „de Samenwerking", Beekesteinschclaan. Duchateau, A. J. partioulier, Langegracht 10. Duinen, S. J. van, Kofferfabriek Kampstraat 41, Mayazijn Lange- straat 109. Reis-artikelen, Leerwaren. Dumoulin, H. gymnastiek- en schermonderwijzer, Havik 18. Duijster, mej. A. C. M. J. ondenvijzeres, Ivampstraat 1. Ebert, P. W. concierge amanuensis H. IS. Si Soesterdwarsstraat 11. Eek, C. J. D. van, landmeter van't kadaster, lid van den gemeente- raad, 'I Zand 9. Eck, G. C. van, rijwielhandelaar en reparaleur, (filiaal Eongers), Arnhemscheweg 38. Ede, G. van, in rijwielen, naaimachines etc., Langestraat 129. Ee, H. van, specialiteit in vele soorten Beschuit, Banketbakkerij, Kampstraat 39. Eeden, A. van, zadelmaker, Arnhemschestraat G. Eeden, G. van, zadelmaker, Arnhemsehestraat 6. Eeden, II. van, schilder, Hellestraat 99. Eeden, J. van, schilder, Bloemendalschestraat 28. Eeden geb. Kamperman, mej. G. van, gemeente-vroedvrouw, Arn hemschestraat 6. Eek, J, portier H. IJ. S., Ilisschopsweg 82. Egberink, A. particulier, Muurhuizen 81. Egberink, mej. J. naaister, Muurhuizeu 81. Egdom, A. van, tapper, Seherbierstraat 0. Eggink, mej. M. C. Apothekeres, Muurhuizen 57. Eind, li. van 't, in koloniale waren. Soesterweg 28. Elbersen, A. particulier, Iiooglandscheweg 1. Eldert, ,1. van, in kruidenierswaren, Hellingstraat 89. Eller, E. besteller EI. IJ. S., liisschopsweg 23. Elizen, A. wachtmeester huzaren, Ruiterstraat 0. Elst, G. van, (firma Herns Co.), zeepfabrikanten, Vlasakkers 23. Elst, H. van, brievenbesteller, Puntenburgerlaan 1*. Elst, J. J. van der, particulier, Eergstraat 23. Elten, E. van, landbouwer, Hoogenweg 37. Elzenaar, ii. metselaar, Kleine Spui 40. Elzenaar, E. bediende gasthuis „Aldegonde", Arnhemscheweg 106. Enkelaar, H. H. agent van politie, Kampstraat 95 Engel, .1. steenhouwer, in kruidenierswaren, Leusderweg 110. Endendijk, W. Winkelierinuurwerken, Varkensmarkt 2. (ziepag. 17). Endendijk, J. verzekeringsagent, Schimmelpenninckstraat 40. Ensinck, J. W. sergeant-majoor infanterie, 4e Kazernestraat 14.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 174