W. ENDEMDIJK W. C. DIJKGRAAf, VflRKEMSMARKT. Voorrieelige Pryzeu. Soliede lieilicnins. 17 VCORHEEN Alvorens een uurwerk aan te schaffen, zoo gaat eerst een bezoek brengen aan mijn magazijn. Alles onder de langst mogelijke garantie. Aanbevelend. Enter, P. J. deurwaarder direete belastingen, Kortegracht 5a. Entrop, J. sigarenmaker, Hisschopsweg 27. Entrop, J. E. ambtenaar II. IJ. S. Groote Koppel 8. Epskamp, H. tapper, St. Andriesstraat 10. Ermers, P. T. H. onderwijzer, Arnhemseheweg 37. Ermers, Z. particulier, Arnhemseheweg 37. Es, J. C. van, boekbinder, boekhandelaar, Krommestraat 14. Esveld Rz. H. van, wijnhandel, in gedistilleerd, Utreehtscheweg 3. Esveld, H. W van, particulier, lid van den gemeenteraad, Utreeht scheweg 13. Esveld, J. 11. machinist H. IJ. S., Utreehtscheweg 37. Esveld, J. van, in kruidenierswaren, Uloemendalsehestraat 19. Esveld, mej. wed. J. van, Lavendelstraat 5. Esveld, R. van, meubelmaker, in meubelen, Langest.raat 137. Esveld Rz. W. van, brood- en banketbakker, Nieuwe weg 5. Eschauzier, A. E. M. sergeant infanterie, Leusderweg 34. Everse, E. in kruidenierswaren, Koningstraat 25. Everts, A. J., muziekonderwijzer, Soesterdwarsstraat 12. Everaars, mej. W. A. klerk post., telegr., Muurhuizen 57. Eijbergen, A. landbouwer, Groenesteeg 5. Eijbergen, E. S. van, Yarkensslagter, Lavendelstraat 4. Eijbergen, J. C. van, timmerman en aannemer, Muurhuizen 127. Eijbergen, N. tapper, Uloemendalsehestraat 27. Eijk van Yoorthuijsen, mej. H. C. van, leerares H. B. S., Wilhel- minastraat 13. Eijken, Jac. van, schipper, 2e Wolfertdwarsstraat 10. Eijken, J. van, schipper, Wolfertstraat 40. Eijkelenburg, J. van, conducteur H. IJ. S., Lieve Vrouwestraat 41» Eijkelboom, G. boekhouder, Arnhemseheweg 62. 2

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 175