21 Geijl, Ch., landmeter bij het kadaster, Ileiligenbergweg 27. Glerum, P. Kapt. Inf., Hendrik van Viandenstraat 32. Giese, A. P. G. F. arts, officier van gez. le kl., Utreohtsoheweg 1. Giese, Mevr. de wed. part. Utreohtsoheweg 1. Giesen, P. part., Leusderweg 38. Gijbels Pels, Wijnhandel, Kortegracht 3. Gijsbertse, G. B. part., Sohimmelpenninokstraat 12. Gijsen, Th. A. machinist H. IJ. S. Kroontjesmolen 4. Gillissen, D. W. zadelmaker, aanspreker, Bloemendalsohestr. 10. Ginkel, C. J. van, melkverkooper, Kleine St. Jansstraat 15. Ginkel, J. van, tapper, in brandstoffen, Arnhemscheweg 93. Ginkel, H. G. van, landbouwer, Hoogeweg 76. Gnirrip, M. machinist H. Y. S., Soesterweg 65. Goede, H. den, groentenkoopman, Utrechtschepoortwal 13. Goedhals, P. J. bankwerker, H. IJ. S. Leusderweg 14. Goedknegt, .1. A. broodbakker, Kampstraat 59. Goes, S. gepensionneerd hoefsmid, Krommestraat 51. Goes, Jkhr. II. M. van der, kapt. infanterie, Paulus Buijslaan 1. Goethem, geb. Tilfelen, mevr. de wed. van, part., van Asch van Wijckstraat 15. Gohlieke, F. 0. A., kantoorbediende, Kruiskamp 82 Goldewijk, mej. B. part., Langegracht 2. Goor, geb. van Esveld, mej. wed. particulier, Zuidsingel 71. Goor, mej. J. van, onderwijzeres, Zuidsingel 71. Goor, J. van, banketbakker, verzekeringsagent 11 of 15. Goor, W. R. van, kantoorbediende, Sohimmelpenninokstr. 52. Goossens, H. P. handelsagent, Beekensteinschelaan 5. Gooijer, .1. de, in kruidenierswaren, Wolferstraat 43. Gooyer, N. de, in groenten, Lageweg 1. Gorter, D. J. luitenant infanterie, Langestraat 10. Gorter, O. part., Utreohtsoheweg 75. Gosschalk, I. 'brood-, koek- en banketbakker, Utreohtsohestr. 9. Gouw, G. in kruidenierswaren, Vijverstraat 36. Govers. J. A. in schoenmakersfourn., Langestraat 119. Graaf, mej. A. de, onderwijzeres, Zuidsingel 8. Graaf, B. de, le klerk N. C. S., Utreohtsoheweg 29. Graaf, A. de, waohtmeester veld-artillerie, Appelmarkt 11. Graaf, M. M. de, hoofdonderwijzeres, Zuidsingel 8. Graaf, W de, onderwijzer ambachtsschool, Soimmelpenninckkade 8. Graansma, II. onderwijzer, Tuinstraat 2. Grasstek, J. F. J. Ontvanger Rijks. Dir. Bel. Plantsoen 10. Grasdijk, P. Theol. Cand. Bergstraat 17. Graswinckel, A. T. K., kapitein inf Kortegracht 19. Graswinokel, geb. Abresch, mevr. wed. 11. B. part., Langestr. 75.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 179