23 11am van lleyst, II. P. van de, luitenant inf. Utrechtscheweg 4 Hamers, A. A. (tirma llamers en van Beek) tapijtfabriek, lid van den gemeenteraad, 't Zand 7 Hamers, D. P. (firma Hamers en van Beek) tapijlfabriek, lid van de prov. staten, Nieuwstraat 4 Hamers, J. A. particulier, Langegracht 1 Hamers, mevr. wed. P. J. Nieuwstraat 11 Hamerslag, W. particulier, Groote Spui 13. Hamersveld, H. van, landbouwer, Heiligenbergweg 66. Hamersveld, T. H. van, schoenmaker, Breedesteeg 11. Hamersveld, J. van, Utrechtschestraat 2, Agent der Beiersehe Bier- brouwerij „de Amstel" Amsterdam. Pilsener en Beiersch lager Bier. Hammer, W. gepensioneerd militair, Leusderweg 62. Hamming, mej. J. in modes, Nieuweweg 1. Hamwijk, P. .1. -I. ketelmaker, Aldegondestraat 82. Hanlo, mej. I. M. T. kostsehoolhouderesse, II. C. pensionaat, Zuid- singel 44. Hanrath, mej. M. 0. particulier, Soesterdwarsstraat 3. Hardenbroek van Ammerstol, T. J. C. baron van, luitenant infan- teris, Soesterdwarsstraat 1. Harpen, J. van, aannemer, Utrechtscheweg 67. Hart, J van der, onderwijzer, Aldegondestraat 68. Hart, M. van der, bakker, Monnikenpad 2. Hartel, gezusters, modisten. Kortegracht 15. Hartering, A. M. candidaat notaris, Langcstraat 95. Hartering, D. binnenvader St. Pieters-en Bloklandsgasthuis, West- singel 5. Harthoorn, J. W. sergeant-majoor-titulair, 2e Kazernestraat 11. Harting, mevr. wed. D. particulier, Nieuwstraat 20. Hartman, J. C particulier, Weversingel 28. Hartman, Th. J. tapper, Groenmarkt 5. Hartog, Id. -C. den, onderwijzer, Achter Luiaard 36. Hartogsveld, S timmerman, flellingstraat 108. Hartogsveld, S. bakker, Wolfertstraat 12. Hartskamp, G. W. agent van politic, Aldegondestraat 73. Haselen, II. van, (firma van llaselen Boom) graanhandelaren, Groote Koppel 3. Haselen, Herms. P. van, Boekhouder. Assurantien. Arnhemscheweg 7. Haselen, P. H. van, makelaar, verzekeringsagent, Korte Beekstraat. 2. (Zie pag. 24 Haselen geb. van de Burg, mej. wed. W. van, in kruidenierswaren, Arnhemschestraat 10. llaselen, W. II. van, vecarts, Korte Bergstraat 22. Hasselaar, mej. A. S. B. particulier, Muurhuizen 93.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 181