P. H. VAN HASELEN, MAKELAAR, PLANTSOEN, AMERSFOORT. 24 Diredeur der Vennootschap „Amersfoort"Maatschapjnj tot Exploitable van Onroerende Goederen. Diredeur der Bouiv-Maatschappij „Nieuw Amersfoort". Rentmeester van het College Van de Ma,ten. Agent van de Amsterdumsche Hypotheekbank en Agent van de Nederlandscle Credietbank. Verhuizingen van inboedels door geheel Nederland. Van Haselen's woninggids gratis vorkrijgbaar. Hassing, A. in militaire equipementen, pettenmaker, Arnh.weg 22. Massing, J. A. ambtenaar li. IJ. S., Arnhemscheweg 22. Ilaverkamp, mej. G. melkslijtster, 11ellingstraat 22. Haverkamp, T. landbouwer, Chide Soestcrweg 10. Haverkamp, W. melkslijter, Mellingstraat 22. Havinga, J. Ch. A. leeraar II. B. 8., van Campenlaan 8. Hebing, L. G. tapper, straatmaker, Groenmarkt 16. Hedel, A. A. van, muzikant 5e reg. infanterie, Soesterweg 85''. Hedel, \VA. P. P. L. winkelier, bierbottelaar, Lensderweg 42. Heller, J. II. drukker, Sehiminelpenninckstraat 39. Heemstra, G. J. A. A. baron van, luit. huzaren, Soesterweg 6. Heere, R. suikerballenmaker, Hot 16 Heere, W. tapper en in brandstoffen, Hellestraat 63. Meere, Y. in brandstoffen, Teutstraat 50. Heesters, J. in manufaeturen, Puntenburgerlaan 21. Heilygers, B. schoenmaker, I lloemendalsohestraat 34. Heilygers, H. tapper, Groote Haag 1. Heilygers, H. timmerman en aannemer, Schoutensteeg 1. Heilygers-Grosse, A. E. Garen, Band, Gemaakte Goederen, Eau de Cologne en fijne zeep. Boven f I.5% korting, Schoutensteeg I. Heiligers, N. Houtdraaier, Krommestraat 32. Heinsius, D. J. kapitein Infanterie, Zuidsingel 38. Heinz, W. spoorbeambte, llooglandsebeweg 17. Heinz, W. spoorbeambte, K1 St. Jansstraat 11. Ileisterkamp, A. A. kapitein Inf., Korte Bergstraat 26. Hehenkamp, C. W. C. G. (firma Hehenkamp Co.), in Heeren- en Kinderkleeding, Langestraat 50. Hehenkamp, II. B. firma Fortmann en Hehenkamp, in tapijten etc. Langestraat 63.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 182