25 Hekkenberg, J. W. letterzetter, Beekensteinschelaan. Helffer, P. L. teekenaar IP. IJ. S., Beekensteinsteihschelaan 8s. Hallevoort, A. in kruidenierswaren, Lavendelstraat 10. lPeilevoort, T. timmerman, Bloemendalschestraat 70. Heloma, M. van, Burgemeester van Hoevelaken, Beukenlaan 5. Helsdingen, C. Chr. van, part., van Asch van Wijokstraat 1. Helsdingen, W. P. C. van, onderwijzer, van Asch v. Wijckstr. 1. Hemmers, H. brievenbesteller, Kl. St. Jansstraat 7. Hemminga, A. H. timmerman, Oude Dievenweg 9. Hendriks, geb. Everts, mevr. wed. A. J. part., Zuidsingel 7. Hendriks, A. M. mej. wed., Havik 32. Hendriks, D. sergeant, 4e Kazernestraat 37. Hendriks, P. W. sergeant-majoor Inf. 2e Kazernestraat 9. Hendriks, G. kleermakor, Hendrik van Yiandenstraat 10. Hendriks, II. P. T. muzikant 5e reg. Inf., mnziekonderwijzer, Lange Beekstraat 4. Hendriks, J. tuinman, Arnhemsoheweg 62. Hendriksen, W. timmerman, Soestenveg 122. Hengeveld, H. kunstschilder, PJtrechtscheweg 32. Henny, mevr. wed J. P. particrdier, Langestraat 7. Hensbergen. H. van, in glas- en aardewerk, brandstoffen en klompen, Kampstraat 57. Hensbergen, mej. E., particulier, Langegracht 11. Hensbergen, H. .1. van, horlogemaker, in uurwerken, IJlr.straat 40. Hensbergen, H. J. van, particrdier, Kampstraat 52. Ileppener, J. J. serg.-maj. inf., Kazernestraat. Herschel Bz., A. tabakshandelaar, Bergstraat 1. Herschel, mej. H. E. particrdier, Bergstraat 1. Hertog, P. Sehoenmaker, Munrhuizen (iO. Hertog, J. den, kleermaker, Langestraat 126. Hes, P. van, bouwondernemer, Pieter Pijperstraat 9. Heul, D. P. J. van der, in Burgers-Rijwielen en Motoren, Arnhemsoheweg 32a. Heulen, S. van, Mr. Zadelmaker Huzaren, Langestr. 109. Heunks, A. J. kleermaker, Koningstraat 4. Heunks, C. A. onderwijzer, Hooglandscheweg 4. Heunks, .1. C. G. concierge It. C. scholen, Muurhnizen 37. Ileus, IP. W. de, direeteur rijksnormaallessen, Bergstr. 5. Heusden van der Sluijse, L. J. J. de, Koek- en Banketbakker, Kleine Haag 10. Heuvel, J. van den, smid. Yalkestraat 40. Heuvel, J. H. van den, schipper aan boord. Heuvelen, K. van, Klerk b.d. Insp. Registratie, Arnhemsoheweg 35. Hey den, mej. A. E. van der, Nieuwestraat 17.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 183