26 Heyden Mz., G. van der, in manufacturer Kampstraat 74. Heylen. K. F. sergeant Inf., 2e Kazernestraat 8 Heylen, F. A. R. conducteur H. IJ. S. Zandgat 1. Heyligers, Mr. J. particulier, lid van den gemeenteraad Muur- huizen 21. Heymans van den Douwer, D. tapijtfabriek, maeh. breiinrichting, Utrechtschestraat 31. Heijmann, J. J. winkelbediende. Langestraat 12. Heijne, mej. M. Ch. verpleegster gasthuis „Aldegonde," Arnh.weg 57. Hienekamp, G. broodbakkersaffaire, Havik 14. Hienekamp, W. particulier, Kleine Nachtegaalsteeg 11. Hillebrand. J. machinist II. IJ. S., Soesterweg 31 Hilversum, wed. J. M. slaapsteehoudster, St. Jorisstraat 13. Hinderks, C. Stellingwerfstraat 20. Hieter, II. Militairo kleermaker, Lange Beekstraat 9. Hoedt, J. D. ten, brievenbesteller, Aehter Luiaard 25. Hoef, .1. van de, spoorbeambte H. IJ S., Soesterweg 145. Hoef, H. van den, landbouwer, Bloemendalschestraat 77. Hoefhamer, mej. II. II. part., Zuidsingel 43. Hoefsloot, C. ladingmeester N. C. S., Wolferstraat 10. Hoek, H. conducteur, Bisschopsweg 41. Hoek, A. van den, fapper, Appelmarkt 7. Hoek, E. van den, vrachtrijder, Koestraat 11. Hoeksteen, F. B. serg.-maj. tit', inf. 2e kazerne, Leusderweg. Hoekstra, A. E. Ingenieur, Utrechtsclieweg 67. Hoekstra, R. wachtmeester, vcld-artt. Ruit.erstraat 5. Hoenderdaal, J. melkslijter, Hoogeweg 5. Hoeufft, Jhr. .1. A. Yolontair Gemeente-ontvanger, Langestraat 76. Hoevelaken geb. Navest, wed. B. van, in kruidenierswaren, Scherbierstraat 9. Hoevelaken, H. W. van, tuinman, Nicasiusstraat. 1. Hoeven, B. van den, kantoorbediende, Havik 6. Hoeven, II. van den, smid, Utrechtsoheweg 20. Hoeymakers, G. A., zwaardveger le regt. huzaren, Ruiterstraat 4 Hof, G. J. van 't, telegraafbesteller, Aldegondestraat 57 Ilof, H. van 't, behanger, schilder, gemeente-aanplakker, West- singel 15 Hof, mej. H. .1. van 't, in kruidenierswaren, Aldegondestraat 67 Hof, R. van 't, schilder, in houtwaren, Langestraat 70 Hof, J R van 't, schilder, bouwondernemer, Plantsoen 12 Hof, P van 't, huis- en rijtuigschilder, Krommestraat 35 Hoffman, R. J. luit. inf. van Asch van Wyckstraat 3 Hogenboom, A. T. broodbakker, Langestraat 29 Hoogenboom geb. Tolboom, mej. wed., part. Heiligenbergweg 26

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 184