■H 27 Hoogeveen, T. besteller, Soesterweg 82 Hoksbergen A, tapper, landbouwar, Arnhemscheweg 29 Hoksbergen, H. landbouwer, Bolderstraat 2] Hoksbergen, .1. landbouwer, Birkt 3 Hoksbergen, J. A. timmerman, Westsingel 33 Hoksbergen, It. bierbottelaar, Langestraat 115 Hoi, mej. wed. J. C. schoenmakerijin sehoenen en laarzen, Utrechtsehestraat 8 Ilol, C. W. meubelmaker, Muurhuizen 71 Holland, M. van, agent van polilie, Aldegondestraat 57 Hoist, Wz., A. part., Bloemendal 34 Holster, 8, opperwachtmeester kuzaren, Ruiterstraat 1 Ilolthe geb. van Konijnenburg, Mevr. wed. Jkhr. E. J. van, Muurhuizen 17 Holthe, Jkvr. E. J. van, huisonderwijzeres, Muurhuizen 17 Holthe, Jkhr. J. A. P. van, klerk bij de Posterij, Muurhuizen 17 Hombrackt, W. P. N. von, luit. inf., Johan van Oldenbarne- veldlaan 5 Homburg, G. tuinbaas, Soesterweg 249 Hondelink, B. particulier, Arnhemscheweg 35 h Hontele, L. J., gepens. wachtm. huzaren, bouwondern. Kruiskamp 21 Hoofd, L, landbouwer, Groenesteeg 2 Hooff, L. van den, timmerman, Yijverstraat 19 HoofF, P. van den, hoofd o. 1. school 2e soort, Westsingel 9 Hooff, P. van den, gemeente-opziehter, Koestraat 9 Hooff, G. van den, aannemer, Arnhemscheweg 39 Hooff Pz., J. van den, Drogist, Langestraat 107 Hooft, G. vader in 't It. C. jongensweeshuis, llavik o Hooft, G. verzekeringsagent, Achter 't oude Stadhuis 8 Hooft, H. W. aannemer, Ouden Dievenweg 3 lloog, I. M. J. leeraar H. B. S. en Gymnasium, Utr.weg 70 Hoogeveen. PI. broodbakker, Langegraeht 31 Hoogeveen, .1. C. J. tuinman en landbouwer, Soesterweg 95 Hoogevest, J. N. van (firma Van Hoogevest Van Nie), koper- en blikslager, loodgieter, Kamperbinnenpoort 5 Hoogevest, T. van; mr. timmerman en aannemer, Breedestraat 35 Hoogevest, W. van, koperslager en loodgieter, Kamperbinnenp. 5 Hoogstraten, I. van, koopman in koloniale waren, Soesterweg 22. Hoop, G. de, fourier inf., 3e Kazernestraat 20 Hooijer, G, landbouwer, Hoogeweg Koedijk 61 Hooijkaas, I, predikant Rem. gemeente, Muurhuizen 19 Hogervorst, A. kapt. inf. Hendrik van Viandenstraat 3 Honnef, J. P. Adm. drukkerij Vreede, Schimmelpenninckstraat 43 Hop, C. landbouwer, Arnhemscheweg 127

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 185