28 Hopman, mej. de wed. J. behangerij, Koningstraat 20 Horst, G. van der, agent van politie, Bisschopsweg 38 Ilorst, II. C. van der, direoteur post- en telegraafkantoor, Korte- graeht 18 Horst, .1. kachel- en grofsmid, Lieve Vrouwestraat 12 Horst, Jvan der, hoofd der school 3e soort, Lange Beekstraat 28 Horst, J. van der, concierge ziekenhuis, Koningstraat 31 Horst Bruijn, J. van der, gepens. iuit.-kol. inf. Wilhelminastr. 13 Houbaer, F. M. sigarenfabrikant, Yan Aseh van Wijckstr. 21 Houbaer, .T. C., particulier, Korte Bergstraat 20 Houbaer, L., in Confectie, Langestraat 72 Houpst, B. J. broodbakker, Koningstraat 26 Houpst, J. en M. J. bakkers, Koningstraat 26 Houte, J. van, muziekant 5e reg. inf., Lange Beekstraat 13 Houten, J. B. van, part., Langestraat 15 Moutman, M. Ch. Bxp. lnbraak-Ass. Puntenburgerlaan 25 Iloutstra, M. reiziger, Oude Vlasakkerweg 18 Houtveen, L. landbouwer, Vlasakkers 31 Uoutzaager, A. P. (firma lloutzaager Van Veen) onderneraer stoombootdienst op Amsterdam, handel in rijstemeel, teer, pek, enz., Groote Spui 15 Houtzager. A. G. schilder, Leusderweg 1. Houtzager, P. remmer, H. IJ. S. M Kleine Koppel 17. Hoven, G. van den, tapper, Krommestraat 50. llovestad, 1). bakker, Wolfertstraat 10. Hubers, D. (firma Hubers Zn.) tabakhandelaar, verzekeringsagent, Kleine Nachtegaalsteeg 4. Hubers, H. sigarenfabrikant, verzekeringsagent, Kortegracht 14. lluisinga, .1. notarisklerk, verzekeringsagent, van Asch van Wijck- straat 13. Huisman, S. aanspreker, omroeper, Nicasiusdwarsstraat 7. Huisman, S. letterzetter, Achter Luiaard 16. Huisken, H. ploegbaas, Hoogeweg 84. Hulst, A. timmerman, Weversingel 34. Hulst, G. in boter, kaas en eieren, llof 42. Hulst. mej. wed. H. Groote Koppel 12. llulst, J. (firma Hulst en Zn.), stucadoor, Westsingel en Breedestr. 12. (zie pag. 29). Hulst, J. H. (fiirma ilulst en Zn.) stucadoor, Soesterweg 8. Hulst, W. smid, Papenhofstede 2. Hulstijn, mej. H. onderwijzeres, Langestraat 84. Hulstkamp, J. H. part., Muurhuizen 63. Hurk, J. A. van den, hoetsmid, veld artt. Kl. Nachtegaalsteeg 13. Iiurwitz, H. leeraar, Ned. Isr. gemeente, Westsingel 36.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 186