ik: 31 Jong, J. A. G. de, part. Westsingel 48 Jong, M. W. F. J. de, in manufactnren en effeeten, Langestraat 5 Jong, P. de, sergeant-maj.-tit. 2e Kazernestraat 5 Jong Schouwenburg, J. lv. II. de, adj. archivaris, kl. Nachtegaalst. 1 Jongh, J. S. J. de (firma Greeve Co.) grossier in koloniale waren, Weijersstraat 6 Jongh, M. D. .1. de, luitenant-adj. inf. Arnhemschestraat 5 Jongh, C. de, particulier, Kampstraat 19 Jonker, A. sergeant-maj.-tit. 2e Kazernestraat 1 Jonker, 1). klerk bij de Posterij, Krommestraat 12a Joor, J. G., Westsingel 29 Jordense, II. verzekerings-agent, Hoogl.weg 29 Jorissen, J. W. arts, licl van den gemeenteraad, Muurh. 19' Kalken, A. H. van, handelsagent, lid van den. gemeenteraad, Arnh.weg 13 Kalleveen, G. van, part., Westsingel 16 Kalleveen, T. van, bode van begrafenisfonds, aanspreker, Bloe- mendal 26 Kalveen, C. van, barbier, Bloemendal 32 lvalveen, C. A. van, kaohel- en grofsmid, Breedestraat 14 Kam, J. G. emer. pred. Ned. Herv. gem., Beukenlaan 6 Kam, G. part., Beekesteinschelaan 8 Kam, mej. II. W. part., Beekesteinschelaan 8 Kam, W. H. gemeente-architeot, Korte Beekstraat 3 Kamer, C. verzekeringsagent, tapper, Hof 14 Kamerbeek, J. C. E. F. apothekersbediende, Muurhuizen 43 Karnes, L. keurmeester viseh, opzichter van de schotbalksluis en van de loskade, Kleine Koppel 66 lvamp, J. C. Depot Singer-Naaim., Westsingel 49 Kamp, J.-van de, Condncteur H. 1J. S., Arnh.straat 11 lvamp geb. Jehaes, mej. wed. C. T. part., 't Zand 35 Kamp, G. A. part., Weversingel 5 Kamp, D. F. van, bakker, Soesterweg 49 Kamp, J. van de, varkensslager, Arnhemschestraat 29. Kamp, G. van de, vleeschhonwer, Arnhemschestraat 3 Kammeijer, C. kleermaker, Kampstraat 73 Kampen, mej. M. M. van, winkeljnft'rouw, Langestraat 5 Kamperman, D. in rijwielen, onderdeelen, reparatieinrichting, kamp straat 4. Karsbergen, G. metselaar, Achter Luiaard 18 Karsbergen, J. C. van, stalbaas, Utrechtscheweg 7 Karsten, C. Apothekersbediende, Hof 2

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 189