33 Kleber, flrma J. A. Leerlooierij, Kantoor Langestraat 131 Kleber, J. H. part., Zuidsingel 51 Kleber geb. Schussler, mevr. wed. J. J., Langestraat 51 Kleber, W. part., Langestraat 51 Kleber, IV. A. tabakskerver. in tabak, sigaren en gedistilieerd, (flrma W. A. Uylenbroek), Kampstraat 42 Klee, J. vogelverkooper, St. Annastraat 1 Klein, A. in confectie, Hof 4 Klein, A. klerk posterij en telegraphie, Hof 6 Klein, L. koster Ned. Isr. gemeente, Drieringensteeg 3 Klein, J, koopman in kleeren, Kortegracht 23 Klein, A. M. boekhandel, leesbibliotheek, Hof 6 Klein geb. Krank, mej. L. in gedistilieerd en likeuren, Drierin gensteeg 3 Klein, A. B. van der, onderwijzer, Langegracht 26 Klerk de Reus, A. L. majoor Inf. Korte Bergstraat 24 Kley, mej. A. P. onderwijzeres, Stationsstraat 1 Klink, J. bouwkundige, Paralelweg 16 Klijn, mej. P. modiste, Zuidsingel 13 Kloet, Maison W. de, Cuisinier, Patissier, salon voor ververschingen. Diners aan huis bezorgd van af f 1.00 en hooger. Klokke, G. S. suikerbakker, in suikerwerken, Langestraat 106. Kloinp, II. C. bakker, Soesterweg 67. Klomp, W. G. metselaar, teekenaar, Pepersteeg 2. Klooster, weduwe van 't, tapster, Leusderweg 106.. Knauff, K. part., Hoogeweg 8. Knoote, P. E. luit. inf. Wilhelminastraat 5. Knoppers, Johs. notaris, Weversingel 7. Knoppers, Jac. in varkens, bout- en steenhandelaar, Soester weg 13. Knoppers, S. houtkooper, Soesterweg 32 Knuivers, A. broodbakker, Kampstraat 9 Knuivers, mej. M. zakkenverhuurster, Bloemend.str. 3 Knuivers, T. P. A. Brood- en Banketbakker, Stationsstraat 1* Koekoek, J. scbipper, Krommestraat 57 Koekoek, L. J. schipper, Bloemendalsehestraat 15 Koeslag, J. poelier, St. Andriesstraat 8 Koeijer, J. J. de, ambtenaar H. IJ. S. Vlasakkerweg 25 Koff, A. .1 de, gep. kolonel inf., Bergstraat 8 Kok, A. landbouwer, tapper, Hoogeweg 53 Kok, A. .1. landbouwer, Hoogeweg 53 Kok, C. B. part Wijerstraat 71 Kok, A. M. in manufacture!), Langestraat 84 Kok, Chr. leeraar Engelsche taal, H. B. S., Muurhuizen 68 3

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 191