Hotel Cafe-Restaurant „DE KEIZERSKROON," J. F. MflSSfl. MOT 40. Zaien disponibel voor bruiloften en vergaderingen. 41 Malestein J. landbouwer, Liendertscheweg 20. Man, de, Luit. Art., Langestraat 117. Manen, H. van, gemeentebode, concierge raadhuis, Westsingel 9. Manen, J. T. van, koperslager, Krommestraat 16. Manen, E. van, schilder, Parallelweg 28. Manen, 11. O. van, Luit. Huz. Langestraat 119. Manne, A. in beschuit, Breedestraat 5 Manne geb. Bleyerveld, N. baker, Breedestraat 5 Manne, C. schilder, congierge H. B. S. Werkhuis, Westsingel 6 Manse, J. C. bode van den schuttersraad, Weltevreden 2 Marijne, E. E. part. Utrechtscheweg 24 Marin, A. G. collect eur Staatsloterij, Bergstraat 15 Marinus, K. bierhuishouder, in kruidenierswareu, Leusderweg 5 Mans, G. J. luitenant huzaren, Kampstraat 33 Mark, P. van der, hypotheekbewaarder, Beekenst.laan 1 Mark us, 1. B. P. sergeant infanterie, Leusderweg 44 Mastenbroek, E landbouwer, Hoogeweg 471 Massa, J. J. broodbakker, Kampstraat 1 Massa, J. P. tapper, „Keizerskroon" Hof 40 Aanbevelend Massa, S. H., huisschilder, in gedistilleerd. wiinen en likeuren. boerenpngens en -meisjes, Havik 10 Massa, W. J. schilder, Weversingel 26 Mast, r. F. van der, koopman, St. Andriesstraat 12 Mastwijk, mej. wed. A. bierhuishoudster, Kampstraat 86 Matthes, H. W. luitenant infanterie, Langestraat 24 Maten, G. M. ambtenaar gasfabriek, koster rem. kerk, Leusderweg 30 Mater, 13. L. gepensioneerd onderwijzer, Arnhemscheweg 50 Maters A. houder van e'en waag en tapper, Smallepad 1 Mazel J. M. kapitein infanterie, Oude Vlasakkerweg 32 Meer, J. C. van der, insp. belastingen, Pieter Bothstraat 9

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 199