O •10 Nijmegen Schonegevel, mej. H. van, hoofd der frobelschool, I iangegrachl 13. Nimmerdor, S. P. van, landbouwer, Hoogeweo- 82. Nimwegen, A. van, part., Hellestraat 25. Nimwegen, A. van, winkelier, Nicasiusstraat 26. A imwegon, H. van, landbouwer, Birkt 1. Nimwegen, J. van, horlogemaker, Langegracht 7. Nimwegen, J. van, metselaar, Kl. Nachtegaalsteeg 43. Ninaber^ J. D. Luitenant Huzaren, Langestraat 83. Noest J. P. sergeant infanterie, 2e kazerne, Leusderweg 43. Noordaa geb. van Wisselingh, mevr. wed. van der, particulier, (Jtreehtscheweg 69. Noordt, J. van, sergeant, 3e kazernestraat 8. Noordenburg, J. melkslijter, Hellestraat 68. Noordliuis, K. L. letterzetter, Kruiskamp 34. Noorman H. timmerman, aannemer, Utrechtsc'hestraat 37. Numans, H. M. particulier, van Asch van Wijckstraat 7. Nus, A. van, brievenbesteller, Hellestraat 93. Nus, A. van, in kruidenierswaren, Acbter Luiaard 31. Nus, G. van, broodbakker, Soesterweg 79. Nus, H. van, melkslijter, Groote Haag 28. Oekhorst, G. T. particulier, Soesterdwarsstraat 21 Oekhuisen, H. particulier, Kortegracht 3. Ockliuisen, H. H. W. banketbakker, Lange Beekstraat 4. Oekluusen, Gez., modisten, Lange Beekstraat 4 Oelp, P. bospitaal-geemploieerde, Lieve Yrouwestraat 16. Oerlemans, A. spoorbeambte, Arnhemscheweg 41. Okhuizen, C. brood- en koekbakker, Kampstraat 14. Olden mej. M. C. van, onderwijzeres, Van Asoh van Wijckstr. 15. Oldenburg, mej. H. P. damesgestichl, Soesterweg 11. Olvers, P. A. geweermaker infanterie, Kazerne 4, Leusderweg. Olivier, P. smid H. IJ. S., Soesterweg 43. Ommen, E. J. van, varkensslager, Arnhemsehestraat 17 Ommen, .1. van, Ass. II. IJ. S., Oude Vlasakkerweg 12. Ommen geb. Ockbuisen, mej. wed. J. van, koek-en banketbakkerii Langestraat 54. Ommeren, H. van, broodbakker, Langestraat 18. Onderstal, H C. fourier infanterie, 3e Kazernestraat 9. Onnes, J. (flrma Blankenberg Zn.) boekdrukker, boekhandelaar, uitgever, Lavendelstraat 4. Ooik Sr., T. van, tuinman, Arnhemscheweg 107. Ooik, P. van, broodbakker, Arnhemscheweg 109*

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 204