IE3 ■17 Ooms, C. remmer H. 1J. S. MLeusderweg 60. Oorschot, J. van, sergeant, 3e Kazernestraat. Oorsohot, J. van, gepensioneerd militair, Iloogeweg 15. Oosterman, W. C. onderwijzer, Utrechtseheweg 58. Oostermeijer, mevr. wed. Jac. van Campenlaan 6. Oosterveen, M. 11. N. in koloniale wai'en, wijnen, lid van den gemeenteraad, Langestraat 46. Oostinjen, P. J. schilder, Plierbeekstraat 7. Oostveen, J. P. van, tuinman en winkelier, Wolfertstraat 2(J. Ooijen, A. A. van, melksalon, Arnhemscheweg 40, Ortt, Jiir. P. L. Driikkerij „Yrede", Schimmelpenninckstraat 43. Os, A. G. van, leeraar II. B. S., Hooglandscheweg 20. Ossendrijver, H. landbouwer, Lageweg 12. Otte, E. koffiehuishouder, liandelaar in wijn, bier, gedistilleerd, Heiligenbergweg 2. Otterlo, A. van, onderwijzer, Hendrik van Viandenstraat 15/19. Otto, J. J. klerk, (firma van Arkel en Otto) stoffenververij, Alde- gondestraat 93. Ottenhoff, L. A. M. luitenant infanterie, Arnhemsehestraat 5. Oudraad, mej. II. rijkstelephoniste, Westsingel la. Oudraad, G. sigarenmaker, Westsingel la. Ouwerkerk, C. van, leeraar ambachtsschool, Tolstraat 8. Ouwerkerk, P. winkelbediende, Mooierstraat 23. Ouwerkerk, J. M. van, notarisklerk, Zuidsingel 21. Ouwerkerk, T. van, postambtenaar, Zuidsingel 21. Ouwerkerk, C. van, schoenmaker, Arnhemsehestraat 23. Overbeek, G. particulier, Weversingel 26. Overbeek, J. B. leerling machinist, Soesterweg 23. Overbosch, A. rijksveearts, plaatsvervangend districts-veearts, Muurhuizen 79. Overeem, J. schilder, Arnhemscheweg 84. Overgoor, mej. wed. H. Kampstraat 43. Pannekoek, H. brievenbesteller, Achter Luiaard 20. Paardekooper, J. E. r. c. kapclaan, 't Zand 31. Padberg, P. B. particulier, Vijverstraat 11. Paping, mej. A. M. Nieuweweg 3. Pauw, H. boekhouder, Stationsstraat 1. Pavert, J. H. van de, spekslager, Pepersteeg 2. Pavert, N. W. van de, schilder, Bloemendalschestraat 43. Peerenboom, K.. bakker, Nieuwstraat 29. Peerlkamp, H. particulier, Zuidsingel 40. Peyrot, dr. P. H. leeraar gymnasium, Zuidsingel 36.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 205