Ree, B. van, wagenmaker, Hoogeweg 70 Reede, J. H. van, luitenant art., Langestraat 42 Reeders, A. P. P., timmerman, Krommestraat 10 Reeders geb. Bijt.elaar, mej. M. H. E. gemeentevroedvrouw, Krommestraat 10 Reems, H. J. varkensslachter, Appelmarkt 10 Reems, M. D. schilder, in kruidenierswaren, snikerwerken etc., Langestraat 78 Reichmann, H. hotel- en koffiehnishonder, restaurateur, Larigestr. 57. Reiman, I. I). Accountant en Leeraar M. O., Muurhuizen 9. Reimerink, H. weefmeester fabr. wev., Heiligenbergweg 58. Regtien, C. spekslager, Aehter 't oude Stadhuis 8. Regenboog, H. partieulier, Arnhemscheweg 642. Reinboud, mej. wed. C. M. in kruidenierswaren, Krommestraat 25. Reinboud, J. M. kieermaker, aanspreker, Krommestraat 11. Reinders, H sergeant majoor infanterie, 3e Kazernestraat 2. Reitsma, A. Y. luitenant infanterie, Hooglandscheweg 16. Renes, J. bediende, aanspreker, Muurhuizen 71. Rengers van Warmenhuizen, E. H. Juokema van Burmania baron, luitenant huzaren, Bergstraat 21. Renz, J. adjudant ondero ftioi'er d.d. officier veldart., Heiligenbergw. 5. Reijnst, P. H. bankier, Langestraat 26. Reuten, J. M. eommiss. in hOut, Wijersstraat 2. Reuver, mej. A. de, binnenmoeder, St. Elisabethsgasthuis, Muur huizen 31 Reuver, II. H. de, (firma Gebrs. Hamers), koopman, Langestraat 116. Reijden, W. van der, timmerman, koster, ger. kerk, Zuidsingel 34. Reijkers, C. W. E. gepensioneerd sergeant infanterie, in sigaren, etc. Beekensteinschelaan 34. Reijmers, G. J. slachter, Nieuwstraat 27. Reijnders, dr. H. J. conrector van het gymnasium, Wijersstraat 1. Reijners, S. B. (firma Reijners en Kraayenest), koper- en blik- slager, loodgieterij, Kampstraat 17. Reijswoud, J. van, machinist H. IJ. S., Stellingwerfstraat 80. Richard Sr G. G. A. E. ambtenaar H. IJ. S., Korte Bergstraat 11. Richard Jr., G. G. A. F. ambtenaar H. I J. S., Tuinstraat 9. Riczebos, G. goudsmid, Langestraat 8. Riezebos, G, machinale binderij, Langestraat 88 en Weverssingel 9. Rieber, L. F. C. J. gepens. kapitein infanterie, Regentesselaan 15. Rieber, L. .1. luitenant infanterie, InfanteriekSzerne. Rhijn, L. J. van, militair paardenarts le klasse, Beukelaan 4. Rijn, .1. van, opzichter machinist H. IJ. S., Soesterweg 3S. Rijnsbergen, J. V. muzikant 5e regiment infanterie, Havik 29. Rijnsburger, W. gepensioneerd ambtenaar, Borstraat 8.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 209