65 Vaiieveld, II. in beddenartikelen, Krommestraat 47. Vastert, Chr. J. pastoor, Langegracht 4. Vastenburg, W. logeinenthouder, Utrechtschestraat 19. Yeder, mej. J. M. particulier, Soesterweg 26. Veger, N. oonduetenr H. IJ. S., Utrechtscheweg 41. Velden, H. C. van, onderwijzer, Langegracht 26. Veen, A. hoofd der school Puntenburgerlaan, Wolfertstraat 50. Yeen, C. van, tapper, Zogstraat 13. Yeen, G. van, vrachtrijder, Groote Haag 30. Yeen, H. van, schuitenvoerder, Groote Spui 11. Yeen, P. M. van, ingenieur H. 1J. S, Wijerssiraat 4. V een geb. Schoenman, mej. wed. H. van, particulier, Leusderweg 30. Yeen, J. van, Havik 36. Veen, J. M. van, timmerman, achter Arnhemsche poortwal 29 31. Veen, N. van, hoofd der school, Koningstraat, Kampstraat 3. Veen Jr., P. van, huis- en deooratiesohilder, Arnhemsehestraat 14. Veen, II. P. van der, wachtmeester huzaren, Ruiterstraat 14. Veenendaal, D. kassiersbediende, tafelbediende, aanspr., Kortegr. 7. Yeenendaal, G. boekhandelaar, Langestraat 33. Veenendaal, J. C. kolfermaker, Kreupelstraat 7. Yeenendaal Az., J. metselaar, Westsingel 1. Veenendaal geb. van Eeden, mej. M. H. strijkster, Nieuwstraat 3. Veer, mej. B. en G. van der, particulier, Havik 31. Veer, B. P. van der, schoenmaker, Muurhuizen 61. Veer, mej. wed. C. van der, in glas en verfwaren, Krommestraat 40. Veer, C.J. van der, koopman in groenten, Bloemendalschebinnenp. 4. Veer geb. Kiersch, mej. wed. II van der, waschbleekerij, Metgens- biGek 1. Veer, J. van der, schoenmaker, Breedestraat 88. Veer, J. van der, broodbakker, in kruideniersWaren, Soesterweg 125. Veldhuizen, J. landbouwer, Krommestraat 48. V eldhuizen, W. in fruit en groenten, Appelmarkt 12. Veldman, W. agent van politie, Breedestraat 19. Vels Heijn, N. in koloniale waren, lid van den ghmCenteraad, Varkensmarkt 9. Yelt, A. In 't, commies N. C. S Utreohtscheweg 51. A en, J. E. van der, in kruidenierswaren, Zwanenhalssteeg 2. Vennis, A. melkslijter, Heiligenbergweg 68. Verbeek, D. particulier, Zuidsingel 4. Verbeek, J. W. smid, Soesterweg 37, Verburg, A. A. onderwijzer, Leusderweg 9. Yergouw, B. particulier, Leusderweg 56. Verhaar, .1. O. vuurwerker H. I J. S., Stellingwerfstraat 16. v erhaar, H. G. onderwijzer, Krommestraat 34«

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 221