A. DE VRIES, Specialiteit Etagere=Zilver. LAMGE5TRAAT 26. Heeft steeds voorhanden een groote collectie GOUDEN en ZILVERWERKEN. (55 Vlis, H. A. van der, kleermaker, Arnhemscheweg 24 Voges, W. F. barbier, Aldegondestraat 2 Volkers, W. M. C. hoefsmid art., Hessenstraat 1 Vollenhoven, E. van, koopman, Langegracht 33 Vollenhoven, J. van, koopman, grossier in granen,^Langegracht 33 Vollenhoven, S. van, koopman, grossier in granen, Groote Koppei 14 Volmar-Knollaert, mej. J. H. part., Korte Bergstraat 8 Yolmer, wed. B. winkelierster, Kamperbinnenpoort 6 Yolmer Sr., F. partMuurhuizen 23 Yolmer Jr., F. schilder en behanger, Kampstraat 46 Volp, C. timmerman, Yeldstraat 7 Vol]), H. timmerman, St. Andriesstraat 20 Volrath, II. C. Cbr. opziohter signalen H. IJ. S., Arnh.weg 60s Vonhof, J. timmerman, Ivleine Nachtegaalsteeg 23 Yonk, A. broodbakker, Havik 26 Vonk, W. koek- en banketbakker, Langestraat 79 Yonk, W stalbouder, Oude Vlasakkerweg 34a Voogd, W. de, tapper en logementh., arkensmarkt 3 Yooght, J. de, fourier infanterie, 3e Kazernestraat 17 Voorburg, G. landbouwer, Soesterweg 177 Yoorn, A. J. steenhouwer, Beekstraat 18 Voorst Vader, mr. P. .T. F. van, kantonreehter, lid van den ge- meenteraad, Soesterweg 4 Vos, A. N. J. notaris, Utrechtsckeweg 1 Vos, G. W. brouwersknecht, Hellesteeg 4 Vosj H. waehter H. IJ. S., Soesterweg 138. Vos, J. B. J. boekhonder, Elleboogsteeg 2. Vos, F. X. de, passementwerker, aanspreker, Achter 't Oude Weeshuis 5. Vos, K. de, sohoorsteenveger, Arnhemsehestraat 29. Vredeling, H. tuinman, Arnhemscheweg 88. Yreeswijk, T. brood- en koekbakker, Bloemendalsehestraat 5. Vries, A. de, goudsmid, in goud, zilver en uurwerken, Langestr. 26. 5

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 223