68 Wandelen, J. W. K. van, schilder, Kleine Spui 28. Wapstra, A. opzichter machinist H. I.I. S. M. Puntenburgerlaan 9. Warnsinck, mevr. wed. I. F. M. part., Muurhuizen 39. Wassenherg, B. C. kantoorbediende, Hof 46. Wassenberg geb. Woudenberg, mej. G. modiste, Stad Parijs, Hof 46. Wassink, G. timmerman, aannemer, St. Andriesstraat 22. Water, li. van de, menbelmaker. Burgerbuurt 18. Waterschot Co., in Comestibles, zie Lolrnan) Langestraat 43. Watervis, T. Leeraar in het Boekhouden, Beekensteinsche laan 30. Weeldenburg, N. J. hoogl. Oud-Kath. Semin, Muurhuizen 68. VUeerd, H. G. van der, Commies Posterij, Wijersstraat 13. Weerhorst, J, van, landbouwer, Teutstraat 41. Weezel Errens, A. P. H. J. van, leeraar H. B. S. Schimmel- penninekstraat 28. Weg, mej. wed. A. D. van de, particulier, Langestraat 23. Weg, A. van de, dragisterij „'t Roode Kruis", handel in Chemicalien, Drogerijen, Verbandartikelen, Verfwaren, Olien en Vernissen, Langestraat 23. Weg, mej. A. C. W. van de, apothekersbed., Langestraat 23. Weissing, G. H. fitter, Soesterweg 63. Weide, H. van der, sergeant infanterie, Leusderweg 14. Wei, R. van 't, onderwijzer, Havik 26. Wellerd, mej. wed. J. visehhandel, Lieve Yrouwestraat 41. Welling, A. L. kleermaker, in gemaakte goederen, Krommestraat 43. Welling, H. J. I). ambtenaar H. IJ. S., Breedestraat 52. Welling, T. .1. kleermakerij naar maat, Utreohtsohestraat 14. Welles, R. V. zadelmaker huzaren, Kampstraat 75. Wels, R. bediende, Breedestraat 17. Welters, J. L. militair schoenmaker, Lieve Yrouwestraat 14. Welvaardt, P. P. steenhouwer, Kleine Naehtegaalsteeg 2. Wennekes,_J. H. commies Posterij, Korte Bergstraat 13. Wendt, J. K. wagenmaker, inkruidenierswaren, Arnhemschestraat 35. Wentink, B. in koloniale waren, Arnhemschestraat 11. Wentink, E. W J. onderwijzer, Havik 13. Wentzel, J. W. hofphotograaf, Langestraat 112. Werf, D. van der, architect, Ileiligenbergweg 11. Werf, J. van der, in kruidenierswaren, Pieter Pijperstraat 5. Werf, J. S. van der, muziekant 5e reg. inf., Aldegondestraat 101. Wery, A. kofflehuishouder, Arnhemseheweg 10. Werkhoven, J. koetsier, Bissehopsweg 59 Wernas, J. S. gep. majoor inf., Van Campenlaan 1 Werumeus Buning, oud-directeur van het museum van land- en volkenkunde te Rotterdam, Hendrik van Viandenstraat 41 Wesseling, E. leeraar H. B. S., Weijerstraat 5

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 226