69 Wesselman, J. J. fabrikant Bamboe-Rietwerken, Regentesselaan 17 Wessels, G. Langestraat 117, kok en banketbakker, Wessum, II. van, sleutelbewaarder van de Lieve Vrouwetoren, Lievevrouwekerkhof 26 Wessum, J. van, in gouden- en zilverwerken, direeteur bank van leening, Krommestr. 18 Westerlaak, G. van, tapper, Kreupelstraat 1 Westhof geb. van Loom, mej. wed. M., wasch- en bleekerij, Pieter Bothstraat Wetering, G. J. van de, varkenskoopman, Arnh.weg 59 Wetering, J van de, bierhuisbouder, Utrechtscheweg 77 Weterings, J. M. varkensslagter, Weverssingel 18 Weuring, P. G. maj. inf., IJtr.weg 67 Weevers, Dr. T. leeraar H. B. SBergstraat 11 Wevers, wed. J. W. A. in kruidenierswaren, Hellestraat 73 Weijers, mej. wed. F. M. kappersaff., Langestraat 71 Wiedenbrugge geb. van Donkelaar, mej. wed. H. J. part., Lange straat 76 Wiedenbrugge, mej. M. H. in modes, Langestraat 76 Wiegman, H. com. R.ijks Bel., Kruiskamp 63 Wieringen, K. van, vleeschhouwer, Bloemendalschestraat 1 Wiggerman, G. brievenbesteller, Beekesteinsehelaan 12 Winter, L. S. de, koopman, Muurhuizen 1 Winterswijk, J. van, Hoofdbesteller Posterij Aldegondestraat SO Wijaarde, E. C. van, fourier huzaren, Ruiterstraat 8 Wijk, W. adj.-onderoff. kazerne infanterie 2, Leusderw. 43 Wijk, mej. wed. B. van, tapster, Weverssingel 1 Wijland, mej. M. van, Kortegracht 22 Wijland, mej. Alijda van, Kortegracht 22 Wijland, G. van, timmerman, Koningstraat 10 Wijland, .1. R. van, schoenmaker, Hellestraat 96 Wijnands, T. klompenmaker, Bloemendalschestraat 24 Wijnen, J. tuinman, Soesterweg 132 Wijnen, P. J. muzikant, Krommestraat 45 Wijnia, F. onderwijzer, Lange Beekstraat 2'* Wijngen, W. van, Snelpersdrukkerij, Kortegracht 13 (Kantoor Scherbierstraat 3). Wijntjes, R. tapper, Soesterweg 93 Wijntjes, W. landbouwer, Birkt 4 Wijs, mej. C. C. M. part., Nieuwestraat 17 Wijs, G. de, agent van politie 3e kl., Hellestraat 111 Willenborg, F. J. spekslagerij, Krommestraat 3 Wilde, M. de, timmerman, St. Andriesstraat 9 Wilde, J. van der, tafelbediende, aanspr., Stoovestraat 2

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 227