Z Wolters, W. oonduoteur H. IJ. S., Krommestraat 51. Worffel, A. H. concierge schutierijmagazijn, Muurhuizen 53. Worffel, H. particulier, Arnhemschestraat 13. Worsteling, J. W. timmerman, Bisschopsweg 80. Woudenberg, A. van, klerk, Kortegracht 13. "Woudenberg, G. Kampstraat 27. Woudenberg, G. schilder, Utreehtseheweg 18. Woudenberg, H. in koloniale waren, Bloemendalschestraat 62. Woudenberg, P. particulier, Kampstraat 27. Woudenberg, 11. landbouwer, Liendertscbeweg 9. Woudenberg, E. landbouwer, tolgaarder a/d. Kopermolen. Woudenberg, J. N. van, kleermaker, Soesterdwarsstraat 7- Woudenberg, N. A. van, kleermaker, Zuidsingel 2. Woudenberg, N. W. van, schoenmaker, in schoenw., Langestraat 25. Woudenberg, W. P. varkensslager, Langegracht 19. Woudstra, J. direcleur weezenverpleging in het huisgezin „Zand- bergen, Woestijgerweg 21. Woudstra, W. kapitein-kwartiermeester, Wilhelminastraat 11. Wrangel auf Lindenberg, jkhr. E. V\'. von, ritmeester huzaren, Beekensteinschelaan 36. Yken, E. van, schipper, Wolfertstraat 4. Yken, J. van, schipper, Wolfertstraal 40. Yperlaan, mej. J. C. onderwijzeres, Achter Luiaard 42. Yperlaan, mevr. wed. particulier, Achter Luiaard 42. Zadoks, M. godsdienstonderwijzer Ned. Isr. gemeente, Kampstraat 44. Zalingen, A. J. van, banket-, kbek- en broodbakkerij, Langestraat 1. Zalm, M. A. van der, agent van politie 3e klasse, Soesterweg 107'. Zeeman, P. W. L. ondenvijzer, Lange Beekstraat 8. Zeggelaar, J. agent van politie 3e klasse, Vlasakkerweg 26. Zegwaard, P. hoefsmid, Kampstraat 70. Zijlstra, R. directeur der gemeente-gasfabriek, Smallepad 4. Zijst geb. Cochius, mevr. wed. Mr. J. G. A. van, Kortegracht 17. Zoete," E. de, in antiquiteiten en me'ubelen, Langestraat 32. Zoete, S. de, uitdrager, Utrechtschestraat 33. Zoetmulder, D. in gist, honingzoet, W'estsingel 11. Zondervan, A. opzichter H. IJ. SUtrechtschestraatweg 55. Zoo de Jong en van Ophoven, lirma van der, kassiers en com missionaire in effecten, Havik 27. Zoo de Jong, C. van der, particulier, Lavendelstraat 9.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 229