38 Muntgas. De prijs hiervan bedraagt 7'/i °ts- per M3 Het muntgas wordt alleen gelevercl aan bewoners van huizen, die een werkelijken of bij eigen woning gesehatten huurprijs hebben van ten hoogste /'2.50 per week. In zoodanige woning wordt een drieliohtsmuntgasmeter geplaatst. De gasverbrniker ontvangt in bruikleen: de muntgasmeter, huisleiding van hoog- stens 25 M. buislengte, twee toestellen met branders, enz. voor het branden van licht- en twee voor het branden van kookgas, alsmede hoogstens een M. gasslang. Bij aanvrage tot plaatsing van een muntgasmeter met toe- behooren moet een waarborgsom van /"2.50 door den aanvrager bij den Direeteur der gasfabriek gestort worden. Wanneer men het gebruik van den muntgasmeter door verhuizing of om andere redenen niet meer wenscht, moet binnen eene maand de aanvrage geschiedenals wanneer men naar het oordeel van den Diree teur geheele of gedeeltelijke teruggave van het gestort bedrag ontvangt. Leiding, muntgasmeter en toestellen blijven het eigendom der gemeente. Belasting op de honden. Voor iederen hond f3.en voor elken waak-of trekhondyi.50. POSTERIJEN en TELEGRAFIE. J. D. Doorman, R. N. L., Inspecteur der posterijen en telegrafie voor de provineie UtrecM, te Utrecht. H. C. van der Horst, R.. 0. N., Post- en telegraafdirecteur. Commiezen. H. G. van der Weerd, Commies posterijen le kl. M. Pott, Commies posterijen 2e kl. .T. II. Wennekes, Commies telegrafie 2e- kl. II. G. Buisman, Surnumerair. D. Crap Hellingman, Klerk posterijen le kl. C. Boswinkel, Klerk posterijen en telegrafie le kl. Mej. W. A. Everaars, id. A. Klein, id. I). Jonker, Klerk posterijen en telegrafie 2e kl. J. van der Linde, Kantoorknecht. mma

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 44