54 WRACHTWAGENS en BODEN van AMERSFOORT naar: Achteveld en Stoutenburg. Ondernemer J. Boersen, Kampstraat 53, oil C. P. Goes, „Roskam," Binsdag en Vrijdag middag 12. Ondernemer A. Hengeveld, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam," Binsdag en Vrijdag middag 12. Ondernemer F. van den Hengel, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam," Woensdag en Zaterdag nam. 3. Amerongen, Leersum en Tiel. Ondernemer G. P. Gerth Wz., Utreohtschestraat 27, B. J. Jens, Vrijdag nam. 3. Amsterdam. Ondernemers E. Been Zonen, Muurhuizen 4', elken dag voorm. 9. Baarn. Ondernemer W. Bosveld, Utreohtschestraat 27, bij B. J. Jens, Maandag nam. 6 en Vrijdag nam. 3. Ondernemer L. Sytsma, Appelmarkt 8, bij D. Dijs, Maandaq, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Barneveld. Ondernemer H. Buurman, Kampstraat 47, bij D. A. Schuld, Binsdag en Vrijdag nam. 41/2. Ondernemer B. van Eem, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam," Binsdag en Vrijdag nam 4. Ondernemer W. van Bruggen, Utreohtschestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. 11. Ondernemer F. Bos, Utreohtschestraat 27, bij B. J. Jens, Binsdag en Zaterdag nam. 3'/2. Bunschoten. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemendal 27, bij N. Eijbergen, Binsdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer P. Dijkhuizen, Bloemendal, 24, bij T. van den Hoven, Vrijdag nam. 121/,. Bunschoten en Spakenburg." Ondernemer W. van den Hoogen, buiten Kamppoort, 2 (melkfabriek), Appelmarkt, 7, bij A. van den Hoek, elken dag voorm. 11V2. Driebergen en Doom. Ondernemer E. Esmeyer, Utreohtschestraat, 27, bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. Eemnes. Ondernemer G. van Leer, Utreohtschestraat, 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 3. Harderwijk, Putten en Nijkerk. Ondernemer C. Schreuder, Appel markt, 7, bij A. van den Hoek, Binsdag en Vrijdag nam. 1 Hilversum. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat, 11, elken dag voorm. 8. Ondernemer L. Sytsma, Appelmarkt, 8, bij D. Dijs, Binsdag, Bonderdag en Zaterdag. Hoevelaken. Ondernemer G. Heikamp, Kampstraat, 53, bij C. P. Goes, „Roskam," Vrijdag nam. 1. Leusden. Ondernemer G.P. Gerth Wz., Utreohtschestraat, 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2.

Adresboeken Amersfoort | 1904 | | pagina 60